شرایط فروش مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

شرایط فروش مدیران خودرو در سامانه یکپارچه
شرایط فروش مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

شرایط فروش شش محصول مدیران خودرو در دور دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه اعلام شد.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

شرایط فروش شش محصول مدیران خودرو در دومین مرحله سامانه یکپارچه خودرو بر اساس سه طرح فروش عادی، جوانی جمعیت (مادران) و خودروهای فرسوده اعلام شد.

جزییات شرایط فروش مدیران خودرو

دومین طرح یکپارچه عرضه بر مبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ آغاز می شود و متقاضیان تا پایان روز جمعه ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ فرصت دارند نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های اعلامی در سامانه اقدام نمایند. زمان تحویل خودروها براساس اولویت بندی در سامانه یکپارچه خواهد بود.

مشخصات فنی آریزو ۶ پرو

آریزو ۶ پرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر بهره می‌گیرد. گیربکس این خودرو از نوع اتوماتیک سی وی تی نسل سه است.

مشخصات فنی تیگو ۸ پرو

تیگو ۸ پرو از یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۱۹۷ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر بهره مند است و یک جعبه دنده دو کلاچه ۷ سرعته نیز نیروی تولیدی توسط موتور را به چرخ های جلو می رساند.

مشخصات فنی X55 Pro IE

پیشرانه ۱.۵ لیتری X55 از نوع توربوشارژ است و حداکثر قدرت تولیدی آن ۱۵۶ اسب و گشتاور تولیدی‌اش نیز ۲۳۰ نیوتن متر اعلام شده است. در X55 پرو شاهد استفاده از یک گیربکس CVT نسل سه هستیم.

مشخصات فنی X22 pro اتومات

ام وی ام X22 پرو از یک پیشرانه ۱ لیتری سه سیلندر توربو با حداکثر قدرت ۱۰۲ اسب بخار و گشتاور ۱۵۰ نیوتن متر بهره می‌گیرد. گیربکس این خودرو از نوع اتوماتیک سی وی تی با تعویض ۹ سرعته مصنوعی است.

مشخصات فنی X22 pro دنده ای

ام وی ام X22 پرو دنده ای از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی با حداکثر قدرت ۱۱۶ اسب بخار و گشتاور ۱۴۳ نیوتن متر بهره می‌گیرد. گیربکس این خودرو از نوع ۵ دنده دستی است.

مشخصات فنی آریزو ۵ توربو FL

ام وی ام آریزو ۵ اسپرت از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر بهره می‌گیرد. گیربکس این خودرو از نوع اتوماتیک سی وی تی نسل سه است.

قیمت محصولات مدیران خودرو

ام وی ام X22 پرو دنده ای: ۶۱۵ میلیون تومان
ام وی ام X22 اتومات: ۸۷۰,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X55 پرو: ۱,۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰
آریزو ۶ پرو: ۱,۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرو: ۲,۲۶۹,۰۰۰,۰۰۰
آریزو ۵ اسپرت: اعلام نشده

۳.۱ امتیاز از ۱۴۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.