قیمت آریزو ۵ اسپرت و X22 پرو دنده ای اعلام شد

قیمت آریزو ۵ اسپرت و X22 پرو دنده ای اعلام شد
قیمت آریزو ۵ اسپرت و X22 پرو دنده ای اعلام شد

شرکت مدیران خودرو قیمت شرکتی دو محصول جدید خود، ام وی ام X22 پرو دنده ای و آریزو ۵ اسپرت، را به صورت رسمی اعلام کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به تازگی، شرکت مدیران خودرو اقدام به معرفی دو محصول جدید تحت برند MVM کرده و آن ها را در سامانه یکپارچه نیز عرضه کرده است، که مشخص نبودن قیمت آن ها به یکی از دغدغه های مشتریان این خودروساز در سامانه یکپارچه مبدل شده بود. ااکنون ین شرکت قیمت دو محصول جدید ام وی ام آریزو ۵ اسپرت و X22 پرو دنده ای را به صورت رسمی اعلام کرده است.
بر این اساس، ام وی ام X22 دنده ای، به عنوان جدیدترین کراس اوور مدیران، ۷۰۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده و سدان آریزو ۵S هم ۱ میلیارد و ۹۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین قیمت شده است.

مشخصات ام وی ام X22 پرو دنده ای

ام وی ام X22 پرو دنده دستی دارای یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی بهینه سازی شده با حداکثر قدرت ۱۱۶ اسب بخار و بیشینه گشتاور ۱۴۳ نیوتن متر است. گیربکس این مدل هم از نوع ۵ سرعته دستی است که نیروی تولیدی توسط پیشرانه را به چرخ های جلوی این خودرو می فرستد.

مشخصات ام وی ام آریزو ۵ اسپرت

نسخه S آریزو ۵ در بحث فنی تفاوتی با نسخه فعلی ندارد و همچنان به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز است. این پیشرانه ۱۴۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده اتوماتیک CVT با تعویض دنده مصنوعی ۹ سرعته توان را به چرخ های جلوی این سدان کلاس C می رساند. سیستم خنک کاری هوای ورودی به پیشرانه این خودرو مانند گذشته به سبک هوا به آب (Air to Water) است و باعث می شود نوسان توان بر اثر تغییر دما به حداقل برسد.

۳.۳ امتیاز از ۲۵ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.