فروش جک S3 با اقساط بدون بهره آغاز شد – دی 99

جک S3

به تازگی شرکت «کرمان موتور» شرایط فروش جدیدی را برای «جک S3» اعلام کرده است. در این طرح فروش در کنار امکان خرید نقدی خودرو، مشتریان می توانند این کراس اوور جمع و جور را با اقساط بدون بهره خریداری کنند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»، با توجه به اطلاع رسانی نمایندگی های کرمان موتور، در حال حاضر این خودروساز پیش فروش جک S3 را با قیمت غیر قطعی آغاز کرده و برنامه دارد تا خودروهای مربوط به این بخشنامه را در خرداد ۱۴۰۰ به دست مشتریان برساند. برای ثبت نام جک اس ۳ به پیش پرداخت ۲۵۰ میلیون تومانی نیاز است و سود مشارکت ۱۸ درصد هم برای ودیعه اولیه مشتریان در نظر گرفته شده است. همچنین تخفیف ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ثبت نام کنندگان در این طرح فروش تعلق می گیرد و از سویی این امکان فراهم شده تا در صورت تقاضای مشتری، تسهیلات ۱۵۰ میلیون تومان به خریداران اعطا شود.

با توجه به اعلام نمایندگی های کرمان موتور، این شرکت برای مشتریانی که طی ۱۲ ماه بازپرداخت تسهیلات را انجام دهند، بهره صفر درصد را در نظر گرفته و برای بازپرداخت دو ساله بهره ۱۰ درصد و برای بازپرداخت سه ساله بهره ۱۵ درصد را اعلام نموده است.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی جک S3 در اسب بخار

معرفی جک S3

جک اس ۳ یک کراس اوور جمع و جور چینی به حساب می آید و چند سالی است که در کارخانه کرمان موتور به روش CKD تولید و مونتاژ می شود. این خودرو به پیشرانه ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.