ویدیو: تست و بررسی سانگ یانگ کوراندو نوبل 2018
کوراندو فیس لیفت ۲۰۱۸ از نظر طراحی بیرونی تا حدی تغییر کرده و قسمت جلو خودرو به روزتر از گذشته شده است. این نسل از کوراندو با نام کوراندو نوبل به بازار عرضه شده است.
ظاهر این خودروی جدید در مقایسه با مدلی که امروزه در کشورمان دیده می‌شود، جذاب‌تر و مدرن‌تر به نظر می‌رسد. در نمای مقابل، چراغ‌ها و جلوپنجره متحول شده و البته از مدل پرفروش تیوولی الهام گرفته است. چراغ‌های مه‌شکن داخل سپر بزرگ‌تر شده‌اند و کاپوت جلو، کشیده‌تر به نظر می‌رسد. مدل جدید کوراندو به چراغ‌های روشنایی روز مجهز شده است که در هر سمت، ۱۱ عدد LED را شامل می‌شود. در قسمت عقب تفاوت زیادی بین این مدل و نسخه‌ی قبلی دیده نمی‌شود؛ ولی با شیشه‌ی ضد رفلکس تیره و ریل باربند، در مجموع می‌توان به طراحی جدید کوراندو نمره‌ی قبولی داد.
کوراندو نوبل نسبت به نسل قبلی امکانات بروز تر و کاربردی تری را دارا میباشد از قبیل اضافه شدن گرمکن های صندلی عقب و فرمان، سنسور جلو، دی لایت، استارت دکمه ای و … . از رقبای این خودرو در بازار ایران این خودرو میتوان به میتسوبیشی ASX، توسان TL میتوان اشاره کرد که کوراندو نوبل به نسبت آنها قیمت پایین تری دارد در حالی که از کیفیت و امکانات قابل قبولی بهره مند است. میتوان به این نکته اشاره کرد افرادی که به دنبال خودروی چینی نیستند اما در بازار فعلی با افزایش قیمت ها به سراغ محصولاتی همچون اسپورتیج یا توسان نمیتوانند بروند کوراندو نوبل گزینه بسیار مناسبی است.
در آخریم قسمت از فصل سوم اسب بخار سانگ یانگ کوراندو نوبل را در شرایط شهری و همچنین شرایط خارج جاده ای مورد تست و بررسی قرار میدهیم و با قابلیت های ناشناخته این خودرو آشنا می شویم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8
به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.