نمایش قدرت و تکنولوژی در غرفه ب ام و در نمایشگاه دوحه

نمایشگاه خودرو ژنو، که امسال در دوحه قطر برگزار شد، میزبان بزرگ ترین برندهای خودروسازی جهان است و هر یک از این خودروسازان دستاوردها و محصولات جدید خود را در این نمایشگاه ارائه کرده اند، که در میان غرفه داران، ب ام و با نمایشی از تکنولوژی و قدرت، محصولات خود را به این رویداد آورده و جلوه خاصی به آن بخشیده است.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

گزارش ویدیویی ب ام و در نمایشگاه ژنو

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، کمپانی ب ام و در این نمایشگاه سه محصول شاخص را به نمایش گذاشته که مهم ترین آن ها مدل XM است و مدل های I7 و I5 هم در کنار این خودرو توانستند نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند.

ب ام و XM رد لیبل

ب ام و XM label red که از طراحی خاصی برخوردار است و به عنوان یک SUV پلاگین هیبرید قدرتمند، نقش مهم ترین محصول ب ام و را در این نمایشگاه بازی می کند، با خطوطی سرخ رنگ در جای جای خود، نمایشی خشونت بار از یک خودروی قدرتمند را به مخاطبان ارائه می دهد تا تماشاگران را مجذوب قدرت طراحان و مهندسان ب ام و کند.

این محصول، که بیش ترین قدرت را در میان هر ب ام و با نشان M دارد، با بهره گیری از یک موتور V-8 تویین توربو با حجم ۴.۴ لیتر و یک موتور الکتریکی که در مرکز خودرو قرار دارد و گیربکس اتوماتیک هشت سرعته، می تواند ۷۳۸ اسب بخار قدرت و هزار نیوتون متر گشتاور تولید کند. خودرویی که با بهره گیری از این موتورها می تواند در ۳.۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد، اما این تمام ماجرا نیست و ب ام و XM label red در کنار این قوای محرکه چشم‌گیر از تکنولوژی های ویژه ای نیز بهره می برد. ب ام و در این اس یو وی لوکس مجموعه‌ای از امکانات رفاهی را، مانند سیستم کمک راننده که شامل حالت رانندگی نیمه خودکار ب ام و است، در این خودرو ارائه کرده که رانندگی نیمه خودکار را تا سرعت ۱۳۵ کیلومتر بر ساعت برای راننده فراهم کرده است.

ب ام و I7

در کنار آن نیز مدل I7 ب ام و قرار دارد، که لوکس ترین خودروی برقی ب ام و به شمار می رود و تکنولوژی های موجود در این خودرو، مانند کنترل درها و سایر بخش های آن توسط تلفن همراه، نظر بازدیدکنندگان نمایشگاه دوحه را جلب کرده است. این مدل، با ۶۶۰ اسب بخار قدرت، یک سدان قدرتمند به شمار می رود و تنها در ۳.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می ‌رسد.

ب ام و در این مدل در کنار جذابیت های ظاهری و تکنولوژی های روز، موضوع بهره وری بالا را نیز فراموش نکرده است و در این خودرو پکیج باتری ۱۰۱ کیلووات ساعتی مشاهده می شود و گفته می شود حداکثر برد این نسخه قدرتمند طبق معیارهای EPA آمریکا ۴۷۲ کیلومتر است.

ب ام و I5

مدل دیگری که ب ام و در نمایشگاه دوحه به نمایش گذاشته، I5 است که به عنوان یک خودروی تمام الکتریکی می تواند بیش از ۶۰۰ اسب بخار توان و ۸۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. این خودرو، که از جذابیت های ظاهری قابل توجهی نیز برخوردار است، می تواند در ۳.۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و با بهره گیری از پکیج باتری ۸۱ کیلووات ساعتی، مسافتی در حدود ۴۵۵ کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند.

۳.۷ امتیاز از ۴ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.