پرسویژژژ: تست و بررسی بهمن دیگنیتی پرستیژ و مقایسه هیوندای وراکروز با تویوتا پرادو FJ120 دو در
پرسویژژژ: تست و بررسی بهمن دیگنیتی پرستیژ و مقایسه هیوندای وراکروز با تویوتا پرادو FJ120 دو در

قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به به سراغ یکی از جدیدترین کراس اوورهای مونتاژی و چینی بازار رفته ایم. دیگنیتی که پیش از این با تیپ پرایم وارد جاده های کشور شده بود، حال توسط بهمن موتور به تیپ پرستیژ ارتقا پیدا کرده است و می خواهد تا با پیشرانه ای قوی تر و امکانات بیشتر به بازار بیاید. در این قسمت دیگنیتی پرستیژ را به جاده های کوهستانی برده ایم و پیشرانه ۲۲۸ اسب بخار آن را به چالش کشیده ایم. همچنین در آیتم «خودروچی» مقایسه ای را میان دو شاسی بلند هم قیمت برگزار کرده ایم. هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 در این برنامه به اسب بخار آمده اند.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت دوم فصل هشتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

مشخصات فنی دیگنیتی پرستیژ

دیگنیتی پرستیژ مجهز به پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ GDI است که توان تولید نهایت قدرت ۲۲۸ اسب بخار (در دور ۵,۵۰۰ rpm) و نهایت گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را دارد. انتقال قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو انجام می شود و با این ارقام این خودرو تبدیل به قوی ترین مونتاژی بازار ایران می شود. البته که باید دید، در تست های عملی چه توانمندی را از خود نشان می دهد.

امکاناتی مانند ترمز پارک برقی، اتوهلد، سیستم کنترل حرکت در سراشیبی، سیستم کنترل حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری، سیستم پایش باد لاستیک (TPMS)، سیستم کنترل کشش، سانروف، حالت های مختلف رانندگی، دوربین ثبت وقایع، دوربین ۳۶۰ درجه، شارژر بی‌سیم، نورپردازی داخلی، سنسور عقب، صندلی ۱۰ حالته برقی راننده، صندلی ۴ حالته برقی شاگرد، گرم‌کن صندلی های جلو، سیستم ورود بدون کلید، سیستم صوتی پایونیر، سنسور نور و سیستم تهویه اتوماتیک را در دیگنیتی پرستیژ می بینیم.

آلبوم تصاویر دیگنیتی پرستیژ

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش

۳ امتیاز از ۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.