ویدیوی درگ هایما S5 جدید 6AT با 5 کراس اوور

ویدیوی درگ هایما S5 جدید 6AT با 5 کراس اوور
ویدیوی درگ هایما S5 جدید ۶AT با ۵ کراس اوور

در این ویدیو مسابقه درگ میان هایما S5 جدید ۶AT ، کیا اسپورتیج ۲.۴ لیتری MPi ، چری تیگو ۵ ، سانگ یانگ تیوولی ، جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو و بهمن دیگنیتی پرایم در پیست معیار استاندارد واقع در شمال شرق تهران برگزار شده و اعداد خروجی این تست بر اساس اطلاعات دستگاه Dragy MotorSport به دست آمده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، با معرفی هایما S5 جدید ۶AT رسانه اسب بخار شرایط برگزاری یک درگ شش جانبه میان کراس اوورهای مختلف را ترتیب داد و در این بررسی، گروه صنعتی ایران خودرو یک دستگاه از محصول جدید خود را به مدت چند روز در اختیار این رسانه گذاشت. اسب بخار با هماهنگی یکی از پیست های معیار استاندارد خودرو در شمال شرق تهران، توانست تا با همکاری ۵ نفر از مخاطبان خود، خودروهای بهمن دیگنیتی پرایم، جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو، سانگ یانگ تیوولی، کیا اسپورتیج ۲.۴ لیتری و چری تیگو ۵ دو لیتری CVT، درگ میان این ۵ کراس اوور با هایما S5 جدید را برگزار کند.

پیش از آغاز درگ شش جانبه، کارشناسان اسب بخار با دستگاه Dragy MotorSport تایم گیری اولیه را انجام دادند و اطلاعات به دست آمده را به سمع و نظر مالکان ۵ خودروی دیگر رساندند. پس از انجام تست های اولیه و آمادگی راننده ها، درگ نهایی میان شش خودرو برگزار شد و پس از تایید حاضران، نتیجه آن ضبط گردید.

در این مسابقه درگ، سهند قنادان راننده هایما S5 جدید ۶AT بود و پس از مسابقه شش جانبه، به صورت جداگانه درگ میان این کراس اوور جدید با ۵ کراس اوور دیگر را برگزار کرد.

هدف از انجام این تست درگ، نمایش توانایی حرکتی S5 جدید با تغییر ساختار انتقال قدرت آن بود و در این میان، خودروهایی برای درگ انتخاب شدند که شهرت قابل توجهی را میان کراس اوورهای حاضر در بازار داشتند. این تست صرفاً شتاب گیری کراس اوور جدید ایران خودرو را به نمایش گذاشته و مقایسه ای را میان این خودرو و سایر کراس اوورها به تصویر کشیده است.

بزودی پایگاه خبری اسب بخار تست های جداگانه درگ هایما S5 جدید با سایر خودروهای حاضر در این رویداد خودرویی را به همراه ویدیوی تست و بررسی این کراس اوور جدید منتشر خواهد کرد.

۳ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.