پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت

روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان
شرکت مدیران خودرو به عنوان شریک چری در ایران، به تازگی شرایط پیش فروش محصولات خود را با موعد تحویل ۹۰ روزه اعلام کرده است. در این پیش فروش خودروهای چری تیگو۷ و ام وی ام ۱۱۰S نیز حضور ندارند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

این جز معدود دفعاتی است که شرکت مدیران خودرو پیش فروش خودروهایش را با موعد ۹۰ روزه انجام می دهد و دیگر خبری از پیش فروش با قیمت قطعی و تحویل چند روزه و سریع نیست. رویکرد جدید این شرکت هم مانند سایر خودروسازان خصوصی و دولتی شده و این اتفاق نشان می دهد که گویا بروز برخی مشکلات اقتصادی سبب شده تا مدیران خودرو نیز مانند تمام خودروسازان امکان تحویل فوری خودرو را فعلا نداشته باشد.
در این طرح های پیش فروش برای خودروهای ام وی ام و چری، سود مشارکت ۱۲ درصد و سود تاخیر ۶ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین عدد پیش پرداخت ها به مراتب بیشتر از گذشته شده و این اتفاق بر اساس قوانین پیش فروش خودرو، خبر افزایش قیمت را در ماه های آتی برای مدیران خودرو و محصولاتش می دهد.
همان طور که در خبرهای قبلی و هفته های گذشته به این نکته اشاره شده بود، شرکت های خودروساز می توانند تنها ۵۰ درصد مبلغ تمام شده خودرو را به عنوان پیش پرداخت از مشتریان دریافت کنند. به عبارت ساده عددی که مدیران خودرو برای پیش پرداخت محصولات چری و ام وی ام اعلام کرده است، می تواند در آینده به عنوان نیمی از قیمت رسمی خودرو خواهد بود.
با اینکه برخی خبرها نشان می دهند که بسته های حمایتی دولتمردان ارز ۴۲۰۰ تومانی را به خودروسازی و قطعه سازی باز می گرداند، اما آن طور که برخی کارشناسان و مدیران شرکت های خودرویی صحبت می کنند، فعلا خبری از دلار ۴۲۰۰ تومانی برایشان نیست و باید از بازار ارز ثانوی با بیش از دو برابر عدد اعلامی آن را تهیه نمایند. بدیهی است که افزایش بهای ارز و رسیدن قیمت دلار در بازار ثانویه به مرز ۱۰ هزار تومان، می تواند افزایش قیمت های شدیدی را برای خودروسازان خصوصی در بر داشته باشد. زیرا خودروسازان خصوصی چون مدیران خودرو، باید برای بخش عمده خودروهایشان قطعات لازم را از کشور وارد کنند و به این ترتیب تمام هزینه هایشان افزایش پیدا می کند.
حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا حمایت های دولت در عمل برای خودروسازان و مشتریان قابل لمس است یا خیر؟

شرایط فروش محصولات چری
پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت

پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت


شرایط فروش محصولات ام وی ام

پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت

پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت

پیش فروش مدیران خودرو با افزایش بهای پیش پرداخت

گروه مستند اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.