شرایط فروش KMC J7 اعلام شد – شهریور 1401

شرایط فروش KMC J7 اعلام شد - شهریور 1401
شرایط فروش KMC J7 اعلام شد – شهریور ۱۴۰۱

شرکت کرمان موتور اولین شرایط فروش رسمی KMC J7 را با قیمت قطعی اعلام کرد. بر اساس این شرایط فروش امکان خرید نقدی و اقساطی J7 برای متقاضیان وجود دارد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، قیمت مصوب KMC K7 توسط کرمان موتور یک میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان اعلام شده است. در صورت خرید نقدی متقاضیان، قیمت خودرو با تخفیف ۶۵ میلیون تومانی، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان لحاظ می شود. همچنین امکان خرید این سدان فست بک با اقساط ۱۸ و ۳۰ ماه هم فراهم است. این طرح فروش از ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ آغاز می شود و تا زمان تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام متقاضیان وجود دارد.

قیمت مصوب KMC J7 در شرایط فروش شهریور ۱۴۰۱

نام خودروقیمت مصوب شهریور ۱۴۰۱ (تومان)
کِی اِم سی جِی ۷۱.۲۶۵.۰۰۰.۰۰۰

مشخصات و امکانات KMC J7 کرمان موتور

سدان KMC J7 به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو TGDi مجهز است که در نسخه بازار ایران، ۱۷۲ اسب بخار را با گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر تولید می کند. همچنین جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک دو کلاچه (WDCT) توان را به چرخ های J7 منتقل می کند و می تواند در شرایط ایده آل، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۸ ثانیه ثبت کند.

KMC J7 به امکاناتی مانند صندلی های برقی جلو، پشتی یک پارچه و اسپرت صندلی های جلو، سقف پانوراما، نمایشگر لمسی، تهویه اتوماتیک، دوربین ۳۶۰ درجه، فرمان کمکی برقی، جلو آمپر دیجیتال، ترمز پارک برقی و اتوهلد، فناوری LED چراغ ها، نورپردازی کابین، صندلی برقی راننده، سیستم تصفیه هوای کابین، سنسور نور، سنسور باران، تنظیم حالت رانندگی، درِ صندوق عقب برقی، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، دنده پشت فرمان و… مجهز است.

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش

۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.