فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اکسپو بخار ۴۲ / نیسان ، لکسوس و کیا در نمایشگاه خودرو پکن

اکسپو بخار 42 / نیسان، لکسوس و کیا در نمایشگاه خودرو پک

در ماه جاری، گروه مستند اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و همچنین حضور در مراسم خبری چری، به این کشور دعوت شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه پکن ، گزارشی از حضور نیسان ، لکسوس و کیا در این نمایشگاه تهیه شده است.

خودروسازانی چون نیسان ، لکسوس، کیا و.. این روزها سعی دارند تا حضور فعالی را در بازار چین داشته باشند. زیرا این کشور بزرگترین بازار خودرو جهان را دارد و فروش معمولی در چین هم می تواند موفقیتی در بحث تیراژ عرضه برای خودروسازان غیر چینی باشد. برای همین است که امسال هم در نمایشگاه خودرو پکن خودروسازان غیر چینی حضور فعالی داشته اند. نیسان و لکسوس که به عنوان خودروسازان ژاپنی نشاخته می شوند با تمام قدرت به این نمایشگاه آمده اند و کیا هم به عنوان یک خودروساز کره ای با محصولات جدید خود در نمایشگاه پکن حاضر شده است. در این گزارش به سراغ این سه برند می رویم تا ببینیم که چگونه در بازار چین به سراغ جذب مشتری و فروش محصول می روند.

زمان ارسال پست: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۸:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اکسپوبخار, پیشنهاد سردبیر, ویدیو ها | تگ ها: ، ، ،

2 Responses to “اکسپو بخار ۴۲ / نیسان ، لکسوس و کیا در نمایشگاه خودرو پکن”

  1. دلسوز ملت گفت:

    چه فایده که تو ایران نمیان این ماشینا افسوس

  2. وحيد گفت:

    استينگر۲ليتر با قيمت ۳۹۹۰۰ دلار شرايط واردات و تعرفه هاي گمركي رو پاس ميكنه(فكر كنم)برنامه عرضه تو ايران داره؟ازكي بپرسيم؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.