کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اکسپو بخار ۳۵ / غرفه بی وای دی در نمایشگاه پکن ۲۰۱۸

اکسپو بخار 35 / غرفه بی وای دی در نمایشگاه پکن 2018
هفته گذشته عوامل گروه مستند اسب بخار جهت بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و خط تولید کمپانی چری، به چین سفر کردند.

در نمایشگاه خودرو پکن امسال بسیاری از خودروسازان چینی، کره ای و آمریکایی محصولات جدید خود را به بازار منطقه و جهان معرفی نموده اند. بی وای دی به عنوان بزرگترین خودروساز محصولات الکتریکی دنیا در نمایشگاه خودرو پکن، از نسل جدید تانگ و چین (کین) رونمایی کرد و توانست ارتقا فنی و ظاهری خود را در بحث خودروهای هیبریدی و PHEV به رخ رقبا بکشد. این دو خودرو قرار است که سال آینده به بازار جهانی راه پیدا کنند. نسل های گذشته این دو خودرو به عنوان قویترین و لوکسترین خودروهای بی وای دی شناخته می شدند و حال شاهد آن هستیم که دوباره بیشترین کیفیت محصولات این خودروساز در تانگ و چین خلاصه شده است.
در این ویدیو، محمدمهدی تفضلی رویدادهای بی وای دی در نمایشگاه خودرو پکن را شرح می دهد و به سراغ تانگ و چین پرو (کین پرو) رفته است.

زمان ارسال پست: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اکسپوبخار, پیشنهاد سردبیر, ویدیو ها | تگ ها: ، ،

3 Responses to “اکسپو بخار ۳۵ / غرفه بی وای دی در نمایشگاه پکن ۲۰۱۸”

  1. مهدی مبین گفت:

    تانگ تو چین چنده؟

  2. ارش گفت:

    کلا سفر نامه و بازدید ها خیلی خوی بود مرسی

  3. علی گفت:

    دنیا روز بروز داره پیشرفت میکنه ما ها داریم عقب گرد! فکرشو بکنید اگر هنوز هم ایران محصولات جنرال موتور را تولید میکرد ما امروزه چی ميساختيم، چون اون زمان که ایران، خودرو تولید میکرد چین و حتی کره جنوبی، به صنعت خودروسازی ایران غبطه می خوردند! اما افسوس!!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.