کارمانیا
مدیران خودرو

D-MAX نیامد، ولی به روز شد

D-MAX نیامد، ولی به روز شد
گروه بهمن که سال گذشته برنامه داشت تا نسل جدید ایسوزو D-MAX را در خط تولید بهمن موتور مونتاژ کند، تا پایان سال اتفاقی نیافتد و تنها چند دستگاه نسخه پلاک آزمایشی آن در شهرها و جاده ها تردد کردند.
روز گذشته، کمپانی ایسوزو ژاپن به صورت رسمی تصاویری از D-MAX مدل ۲۰۱۷ منتشر کرد که نسخه فیس لیفت و به روز شده نسل فعلی است. البته که این خودرو در حال حاضر امکان سفارش در نسخه های راست فرمان را دارد و بزودی نسخه های چپ فرمان آن روانه بازار جهانی می شود. از نظر پیشرانه این خودرو تغییر خاصی نداشته و تنها پیشرانه آن به روز شده است. ولی در برخی از بخش های طراحی بهتر شده است و تا حدی ظاهر آن جذابتر شده است. وقتی که به کابین این خودرو نگاه می کنید، به میزان بیشتری تغییر کرده و داخل ان جذاتبر از مدل های قبلی شده است.
D-MAX نیامد، ولی به روز شد
به عنوان مثال نمایشگر حالتی جدا از داشبورد را دارد و از نظر موقعیت در شرایط بهتری قرار گرفته است. استارت دکمه ای به D-MAX مدل ۲۰۱۷ اضافه شده است و گرمکن صندلی در این خودرو با کارکرد متغییر قرار دارد. نوع دوخت صندلی ها و چرم به کار رفته تغییر کرده است و طراحی آن، حس آفرودی و خشنی را به خودرو می دهد. کروزکنترل، شش کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، سیستم تهویه اتوماتیک، قابلیت تنظیم عملکرد سیستم دیفرانسیل، کامپیوتر سفر و… به عنوان امکانات خوب این خودرو به حساب می آیند. برخی شنیده ها حاکی از این بود که اگر D-MAX نسل جدید توسط گروه بهمن وارد بازار شود، احتمالا قیمتی حدود ۱۳۵ میلیون تومان را در بازار به خود اختصاص می دهد. ولی بعد از حدود یکسال هنوز خبری از مونتاژ نسل جدید این ژاپنی کاربردی توسط شرکت مربوطه منتشر نشده است و معلوم نیست که ماجرای این خودرو به چه چیزی ختم می شود.
D-MAX نیامد، ولی به روز شد
روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “D-MAX نیامد، ولی به روز شد”

  1. محمدرضا گفت:

    ساده و زیبا
    کنترلرهای کنسول من رو یاد سوزوکی ویتارای ایران خودرو می اندازه:)

  2. حسین گفت:

    اگه میشه اپشن های ایسوزو هلی عرضه شده را با اپشن ایسوزو هلی فول مقایسه کنید چ مدل بنزینی را هم بررسی کنید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.