کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هايما اس٥ خودرويى مبهم در نمايشگاه

هايما اس٥ خودرويى مبهم در نمايشگاه
شركت ايران خودرو چند وقتى است هايما اس ٥ توربو را به بازار كشور معرفى كرده است. چند هفته پيش، پيش فروش اين كراس اوور را با وديعه ٣٧ ميليون تومانى انجام داده است. حال ايران خودرو اين كراس اوور چينى را در غرفه خود و هم در غرفه هايما قرار داده است. آن چيز كه در ظاهر اس٥ توربو ديده مى شود، تا حدى دلايلى براى قيمت حدود ٧٠ الى ٨٠ ميليون تومان آن را توجيه مى كند. همچنين مسخصات درج شده در كاتالوگ اين خودرو به مراتب قوى تر از رقبا است ولى هنوز مشخص نيست كه در عمل و كارايى چقدر اس٥ توربو مى تواند مانند برخى خودروهاى رقيب مطمئن باشد. در مباحث فنى خودرو بحث هماهنگى پيشرانه هاى توربو با گيربكس CVT فرايندى دقيق و حساب شده را مى طلبد، زيرا در صورتى كه گشتاور موتور توربو با كمى ناهماهنگى به گيربكس CVT در حالت دنده عقب منتقل شود، مى تواند در دراز مدت، عمر تسمه و پولى هاى گيربكس را به شكل محسوسى كاهش دهد. همچنين بايد در عمل سنجيد كه چه مقدار سيستم هاى پايدارى و كنترل كننده خودرو مى توانند از پس هرز گردى هاى حاصل از قدرت ١٦٣ اسب بخارى برآيد.
درنمايشگاه خودرو تهران بسيارى از مشتريان هايما اس٥ اتوماتيك به دنبال آن هستند كه تجربه اى از رانندگى با اين خودرو را بدست آورند و يا نتايجى از تست هاى عملى اين كراس اوور چينى اعلام گردد

زمان ارسال پست: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ، ،

One Response to “هايما اس٥ خودرويى مبهم در نمايشگاه”

  1. خادم گفت:

    با سلام به استادان ارجمند جناب آقای تفضلی و جناب آقای دلاور و دیگر دست اندرکاران اسب بخار . روز اول نمایشگاه خودرو به غرفه شما آمدم و قصد عرض ادب داشتم ولی به دلیل شلوغی سالن و اطراف شما عزیزان جلو نیامدم (البته آقای دلاور متوجه من که دوربینی به گردن داشتم شدند 🙂 .
    از شما عزیزان خواهشمندم لطفی بفرمایید ، با توجه به مقاله امروزتان در خصوص هایما s5 زحمت بکشید و تست درایو و تجزیه تحلیل همیشگی و موشکافانه تان را مثل همیشه بر این خودرو معطوف بفرمایید .
    بنده با توجه به کارشناسی که در خصوص هایما s7 در هوای برفی انجام داده بودید و مشخصاتی که در سایت شما و دیگر سایت ها مطرح شده بود ، تمام اندوخته خود را برای خرید حواله هایما s5 داده ام و در نمایشگاه برای اولین با خودرو را از نزدیک دیدم ولی مجددا خواهشمند است این خودرو را تا در نمایشگاه خودرو قابل بازدید می باشد بررسی کارشناسی بفرمایید .
    مجددا از لطف شما و دیگر دست اندرکاران این سایت برای راهنمایی ملت و دوست داران خودرو و همچنین افرادی مانند بنده که قصد تعویض خودرو دارند قدردانی نمایم .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.