فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مرحله جدید فروش محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی/ تیر ۹۷

مرحله جدید فروش محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی/ تیر 97

گروه صنعتي ايران خودرو همزمان با آغاز فصل تابستان و به منظور تامين نياز مشتريان و بازار ، مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو را را از روز شنبه دوم تيرماه به اجرا مي گذارد. نام نويسي تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

در اين طرح خودرو هاي پر طرفدارايران خودرو از جمله خانواده محصولات پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، پارس، سمند و رانا با موعد تحويل مهر تا اسفند ۹۷ عرضه شده است. قيمت محصولات در اين طرح قطعي و پرداخت آن در دو مرحله خواهد بود. واريز وديعه دوم اين طرح مشاركت در توليد، يك ماه پس از نام نويسي از اول تا دهم مردادماه۹۷ تعيين شده است.

برمبناي اين گزارش، به منظور حفظ حقوق مشتريان واقعي محصولات و جلوگيري از سوءاستفاده برخي واسطه ها و سودجويان، در طرح پيش فروش قطعي دو مرحله اي صلح قرارداد و خريد انصرافي امكانپذير نبوده و خودرو به شخص ثبت نام كننده تحويل داده خواهد شد.

مجاز بودن هر كد ملي براي نام نويسي صرفا يك دستگاه خودرو و ثبت نام مشتريان حقيقي از ديگر اهرم هاي نظارتي ايران خودرو براي حفظ حقوق مشتريان واقعي در اين طرح است.

بخشنامه فروش قطعی دو مرحله اي(مشارکت در تولید) از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول زیر اعلام می گردد.

شایان ذکر است با توجه به لزوم تسهیل در فرایند ثبت نام خودرو، فروش خودرو ها در ۴ گروه (الف – ب – ج- د) به ترتیب ذیل انجام می شود:

گروه الف: از تاریخ ۰۲/۰۴/۹۷

گروه ب: از تاریخ ۰۳/۰۴/۹۷

گروه ج: از تاریخ ۰۴/۰۴/۹۷

گروه د: از تاریخ ۰۵/۰۴/۹۷

قواعد و نکات مهم:

در این بخشنامه، امکان صلح و خرید انصرافی وجود ندارد.

دراین بخشنامه پرداخت بهاي خودرو در دومرحله مطابق جدل پیوست انجام خواهد شد. واریز ودیعه دوم یک ماه پس از ثبت نام از تاریخ ۱ الی ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ می باشد.

در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه خودرو می باشد.

امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد.

ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.

دراین بخشنامه در صورت عدم پرداخت ودیعه دوم قرارداد غیر فعال شده ووجه مشتري بدون سود مشارکت مسترد می گردد.

سود مشارکتی ۱۲ درصدي از زمان تکمیل وجه به کل وجوه پرداختی مشتري تعلق گرفته و در هنگام صدور فاکتور پرداخت می شود.

زمان فعال سازي این بخشنامه در ساعت ۱۱ صبح از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۲ الی سه شنبه ۹۷/۰۴/۰۵ مطابق متن بخشنامه می باشد.

زمان ارسال پست: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۵:۵۱ ب.ظ | دسته بندی: پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

2 Responses to “مرحله جدید فروش محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی/ تیر ۹۷”

  1. امیر گفت:

    اینهمه گرون کردن باز ملت(دلال) همیشه در صحنه ی ما میرن صف میبندن که بخرن.مگه قرار نبود ماشن های زیر ۴۰ میلیون قیمتشون به ۹۶ برگرده .برنگشته که هیچ باز گرون تر هم کردن.
    آقایی که می خوای ماشین رو بگیری سه ماه دیگه ۵ تومن بالاتر بفروشی ،نکن این کارو. به خدا با این کارت فقط باعث افزایش قیمت ها میشی .اونا گرون می کنن شما هم براشون رو هوا پیش خرید می کنید.نمی دونید با این کارتون دارید آرزو خیلی هارو به خواب میبرید.

  2. ح گفت:

    پس سوزوکی کو . پارس tu5کو. اینا که بدرد نمی خورن

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.