فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

قدرت نمایی پورشه در تپه های برفی + ویدیو

قدرتنمایی پورشه در تپه های برفی
جدال خودروهای اسپرت و جاده های برفی همیشه جذاب بوده و جاده های برفی سوپر اسپرت های جذاب را به چالش می کشند و حتی گاهی این خودرو ها مغلوب شرایط برفی می شوند.

اما سیستم انتقال قدرت به چهار چرخ و تایر های مناسب باعث می شود سوپر اسپرتی مثل پورشه ۹۱۱ توربو S تپه های برفی را مغلوب قدرت خود کند و به راحتی شیب های برفی را بالا رود.

مشخصه چهار چرخ محرک نکته اساسی در تولید پورشه های ۹۱۱ بوده که سی سال قبل پورشه این قابلیت را برای نسخه های این ماشین در نظر گرفته بود.این بار پورشه برای نشان دادن توان بالا و عملکر خوب ۹۱۱ این خودرو را به پیست اسکی آورده و به چالش کشیده است.در آغاز با به حرکت در آمدن چرخ ها برف ها با قدرت به عقب پرتاب می شود و پورشه به راحتی در پیست اسکی شروع به حرکت می کند.
قدرتنمایی پورشه در تپه های برفی


پس از سی سال حالا پورشه به سطح بالایی از تکنولوژی سیستم چهار چرخ محرک رسیده است.سیستم PTM(Porsche Traction Management) با یک کلاچ الکترو مغناطیس گشتاور را به هر دو محور منتقل می کند و این انتقال قدرت فقط در ۰٫۱ ثانیه انجام می شود.این سیستم هماهنگ با PSM با فشار پدال گاز در صورت لزوم و نیاز به گشتاور بیشتر در هر محور،این انتقال را انجام می دهد.

اما آیا صاحبان این مدل پورشه این تست عجیب و حتی گاهی خطرناک را روی خودرو های خود انجام خواهند داد؟بطور حتم آن دسته از خریداران که حساسیت خاصی نسبت به مبلغ خودرو ندارند این کار را خواهند کرد اما قدرت ۵۸۰ اسب بخاری ۹۱۱ توربو S بیشتر شما را به تست این ماشین در پیست مسابقه ترغیب خواهد کرد.

گروه مستند اسب بخار
محمدرضا پاداش

زمان ارسال پست: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: پیشنهاد سردبیر, تلویزیون | تگ ها: ،

2 Responses to “قدرت نمایی پورشه در تپه های برفی + ویدیو”

  1. امیر احسان گفت:

    جوری جاده و ۹۱۱ توربو S معرفی کرده که انگار این جاده فقط همین یه مدل می تونه بره
    ۷۱۸ Cayman می تونه سخت تر از این هم بره الکی که نیست پورشه س
    یه خورده جانانه تر تبلیغ کنید که لیاقت برند پورشه باشه

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.