فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جک S5 اتوماتیک و لیفان ۸۲۰ در کارخانه گران شدند

جک S5 اتوماتیک و لیفان 820 در کارخانه گران شدند
شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده جک و لیفان در بازار ایران، قیمت دو خودرو تولیدی از این خودروسازان چینی را افزایش داد. در افزایش قیمت جدید شرکت کرمان موتور، بهای رسمی جک S5 اتوماتیک و لیفان ۸۲۰ افزایش پیدا کرده است.

لیفان ۸۲۰ به عنوان یک سدان به نسبت بزرگ چینی تولید داخل پیش از این با بهای ۹۹ میلیون تومان توسط کرمان موتور عرضه می شد. اما حال قیمت ۱۰۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را به خود اختصاص داده است. همچنین جک S5 اتوماتیک به عنوان پرفروشترین کراس اوور بازار ایران که در خط تولید کرمان موتور تولید می شود، قیمت ۱۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به دست آورده است. جک S5 تا همین چند روز پیش قیمت ۱۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را در کارخانه داشته است و حال قرار است که به مشتریان جدید با بهای افزایش یافته تحویل داده شود.

مدل خودرو قیمت قدیم (میلیون تومان) قیمت جدید (میلیون تومان)
جک S5 اتوماتیک ۱۱۵٫۹ ۱۲۳٫۵
لیفان ۸۲۰ ۹۹ ۱۰۹٫۹

شما مخاطبان اسب بخار می توانید برای آشنایی با جک S5 اتوماتیک و لیفان ۸۲۰، به تست و بررسی ویدیویی این دو خودرو در فصل دوم اسب بخار مراجعه کنید.
گروه مستند اسب بخار

10 Responses to “جک S5 اتوماتیک و لیفان ۸۲۰ در کارخانه گران شدند”

 1. محمد گفت:

  لیفان با همون قیمت قبلیش هم نمیتونست خوب بفروشه
  جک هم خیلی گرونه . معلوم نیست چه خبره ! کسی هم نظارت نمیکنه

 2. محمد گفت:

  بزار گرون بشه هرچقدر دلشون بخواد ببرن بالا تواین بازار بیصاحب خودرو ایران تو تمام دنیا پنچ سالی نیم دلارمیره بالا تو ایران هر ساعتی صد دلار

 3. حسین گفت:

  جالبه که در چین لیفان ۸۲۰ و بسترن b50f هم قیمت اند و حتی بسترن گرانتر!
  واقعا گروه بهمن سود کمتری میکشه رو خودروهاش!

 4. امین گفت:

  به نسبت افزایش قیمت کره ای ها زیاد گرون نشده
  مخصوصا لیفان ۸۲۰ که واقعا به قیمتش میارزه

 5. حمید گفت:

  این مسخره بازیا چیه در اوردن ….هنوز ۳ماه نیست لیفان شد ۹۹ تومن الان شد ۱۱۰ تومن ؟؟ این مملکت صاحب نداره ؟؟؟ اون از ماشین آشغال کره ای که شده ۳۰۰ تومن پولمون نمیرسه اینم از لگنای چینی که هروز ۱۰ تومن گرون میکنن !! بخدا باید نخرید که بیفتن به …..باترین راه همون کمپین نخریدن خودرو !!!!

 6. کافه لینک گفت:

  بنظر من اینا گرون میکنن دلال ها هم بازار گرمی پس تا جایی که میشه هرروز میبرن بالا قیمتو و این بازی همچنان ادامه خواهد داشت

 7. انترا مونتاژ پر گفت:

  امروز اس دادن به همه بیاید برای انصراف مارو تحریم کردن میشه این خبر رو چک کنید چون هیوندای تو هیج جا نگفته ما قطع رابطه کردیم برای النترا فکر کنم کرمان موتور داره دروغ میگه چون به ضررشه به قیمت ۱۴۷ بده

 8. مجید گفت:

  لیفان ، این ماشین با کیفیت تو این بازار ۱۵۰ هم می ارزه!!!!
  کاش سوار یه ۲ سال کارکردش بشید بعد می فهمید بالای چه آشغالی قرار ۱۱۰ بدید.

 9. حسین گفت:

  همین‌طور داره گرون میشه خیلی جالبه

 10. بهزاد گفت:

  از اول سال تا الان چهارمین یا پنجمین افزایش قیمتی هست که برای جک اس۵ اعلام میشه! آخه قراره به کجا برسه…؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.