فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ارائه خدمات پس از فروش به بسترن B50F فراتر از تعهد می رود

ارائه خدمات پس از فروش به بسترن B50F فراتر از تعهد می رود
روز گذشته، مدیر خدمات پس از فروش گروه بهمن، در جمع خبرنگاران وضعیت ارائه خدمات به مشتریان این شرکت را توضیح داد. طبق اطلاعات اعلام شده در این جلسه و همچنین بازدید از انبار قطعات این شرکت، گروه بهمن می تواند به راحتی تامین قطعات سریع را برای تمام خودروهای فاو، هاوال، مزدا و میتسوبیشی در بخش خودروهای سواری داشته باشد.

میر منصف، مدیر خدمات پس از فروش گروه بهمن، با اشاره به وضعیت خوب این شرکت برای تامین قطعات خودروهای سنگین گفت: « در حال حاضر در هر نقطه کشور اگر مشتریان ما چه در بحث خودروهای سبک و چه در بخش خودروهای سنگین نیاز به قطعه داشته باشند، کمتر از یک روز کاری قطعه برایشان ارسال می شود. در حال حاضر از انبار قطعات مرکزی گروه بهمن، روزانه دوبار بارگیری قطعه برای ارسال به شهرستان ها از طریق خطوط هوایی و زمینی انجام می شود».
مدیر خدمات پس فروش گروه بهمن در خصوص نگرانی مشتریان فاو بسترن B50F در مورد تامین قطعه گفت: « چند ماه پیش به خاطر مشکلات موجود در سیستم گمرک، امکان ترخیص قطعات برای ما میسر نبود و همین ماجرا باعث ناراحتی برخی از مشتریان مخصوصا مالکان B50F شد. اما امروز این مشکل حل شده و هیچ قطعه فاو بسترن B50F نیست که ما در انبار نداشته باشیم و نتوانیم در کمتر از ۲۴ ساعت به دست مشتری برسانیم. طبق وظایف قانونی ما، موظف هستیم که تا ۱۰ سال بعد از تولید آخرین فاو بسترن B50F قطعات این خودرو را در انبار شرکت داشته باشیم و هر ماه کمپانی فاو هم قطعات این خودرو را برای ما ارسال می کند. در ماه های آتی مشخص می شود که B50F به عنوان یک خودرو چینی خارج از خط تولید، یکی از بهترین وضعیت های تامین قطعات را در میان رقبا خواهد داشت و مشتریان می توانند قطعات اصلی را با قیمتی کمتر از بازار آزاد از نمایندگی خریداری کنند ».


میر منصف در خصوص رعایت حقوق مشتریان فاو بسترن B50F گفت: « در آینده نزدیک مالکان فاو بسترن B50F شاهد آن خواهند بود که با وجود خروج این خودرو از خط تولید، گروه بهمن و شرکت بهمن موتور در بحث خدمات پس از فروش، امتیازات و برنامه های ویژه ای را برایشان در نظر گرفته است. با اینکه در حال حاضر بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ دستگاه فاو بسترن B50F در جاده ها تردد دارند، بیش از نیمی از آن ها شامل گارانتی هستند. با این حال می خواهیم که مالکان این خودرو چه در زمان گارانتی و چه در دوره خروج از گارانتی، بیشترین سطح کیفی خدمات یک خودرو را از ما دریافت کنند».

گروه مستند اسب بخار

2 Responses to “ارائه خدمات پس از فروش به بسترن B50F فراتر از تعهد می رود”

  1. سجاد گفت:

    تویِ ایران وقتی یکی با این قاطعیت حرف میزنه یعنی برعکس میخواد اتفاق بیفته!

  2. رضا گفت:

    خدمات پس از فروش بهمن موتور ( یا همون مزدا یدک ) واقعا افتضاحه.من بسترن B30 داشتم برا سرویس ۱۰ هزار ماشین رو بردم سرویس فیلتر کولر نداشتن برام عوض کنن !!! جالبه نمایندگی هم اصلا به روی خودش نمی اورد یه همچین فیلتری هم وجود داشته و عوض نشده.لنت ترمزش هم چون سری اول بود داغ که میکرد جیغ میکشید به نمایندگی گفتیم خیلی محترمانه گفتند دیگه مال جنس خود لنته و نمیشه کاریش کرد باید صبر کنید لنت تموم بشه بعد لنت جدید خریداری کنید.به خود شرکت بهمن موتور هم گفتند کارشناسانشون خیلی شیک گفتند شرکت فاو لنت ترمز رو گارانتی نکرده و ما هم نمیتونیم از جیب خودمون براتون عوضش کنیم.من که ماشین رو فروختم و خیلی پشیمان شدم که چینی خریدم.خود ماشین خیلی عالیه ولی خدمات پس از فروشش افتضاحه.جالبه همین موضوع رو تو گروه هاوال گفتم خانم کربلایی خیلی راحت نظرم رو حذف کرد.اینقدر ماشاالله به مشتری احترام میزارن !!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.