کارمانیا
مدیران خودرو

بروزرسانی بخش دیدگاه ها و فرم تماس

بروزرسانی بخش دیدگاه ها و فرم تماس
سلام. سایت اسب بخار با هدف ایجاد تحول و ساخت مرجعی کامل از اطلاعات خودرویی راه اندازی شد. یکی از تصمیماتی که در ابتدای کار گرفته شد پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران و مخاطبان برنامه بود.
روش های مختلفی برای ارتباط با مخاطبان در نظر گرفته شد مانند بخش دیدگاه ها، صفحه تماس با ما، شماره های تماس برای ارتباط تلفنی، امکان حضور هنگام ضبط برنامه و … . اما طبیعی است که هر بخش و امکاناتی قوانین خود را داشته باشد پس تقاضا داریم قوانین زیر حتمی قبل از ارسال نظر و یا پر کردن فرم تماس با دقت مطالعه نمایید:
۱- نام و متن پیام را فقط به زبان فارسی بنویسید. (از آنجایی که این سایت به زبان فارسی طراحی و پیاده سازی شده و همچنین تمام مطالب آن به زبان فارسی تهیه میشود لذا بدیهی است که متن های ارسالی از سمت شما نیز باید به زبان فارسی نوشته شود.)
۲- از درخواست بررسی خودرویی خاص اکیدا خودداری نمایید. (تیم اسب بخار تمام خودرو های مورد بررسی را از دوستانی که لطف داشته و خودروی خود را در اختیار برنامه قرار داده اند تامین کرده است.)
۳- توهین، ناسزا ممنوع! (از تایید و یا پاسخ به نظراتی که به اشخاص حقیقی و یا حقوقی توهین میکنند جدا معذوریم.)
۴- تمام دیدگاه هایی که به هر طریقی سایت و یا شخصیت اعضای اسب بخار را مخدوش کرده و یا ایجاد تشنج در فضای سایت کند تایید نخواهند شد.
۵- دیدگاه هایی که به صورت سوال های تخصصی و فنی هستند به متخصصین تیم ارسال میشود و در صورت پاسخ از سمت ایشان نظرات تایید و پاسخ آنها ارسال میشود.
تمام قوانین بالا برای داشتن محیطی سالم، آرام و دوستانه بین تیم اسب بخار و مخاطبانش نوشته شده اند.

زمان ارسال پست: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار سایت | تگ ها: ، ، ،

دیدگاه این مطلب بسته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.