گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
تماس با ما

تماس با ما
طبیعتا وجود پل های ارتباطی مختلف و آسان میان ما و مخاطبان عزیز برنامه کاملا ضروری است. در این صفحه با توجه به امکانات روز تصمیم گرفته ایم راه های ارتباطی مختلفی را داشته باشیم. در این بخش ما میتوانید با مجریان اسب بخار تماس مستقیم تلفنی داشته باشید و یا از طریق تلگرام با آنها در ارتباط باشید. همچنین فرم تماسی ساده برای ارتباط با پشتیبانی سایت و یا درج سوالات خود از طریق ایمیل قرار داده شده است.
 
پیش از هرگونه تماس لطفا این نکات را در نظر داشته باشید
۱- درخواست بررسی خودرویی خاص را ارسال نکنید: تیم اسب بخار تمام سعی خود را در تولید برنامه های کامل و جامع از تمام خودرو های موجود در بازار ایران را میکند و در صورت امکان و موجود بودن خودرو از تولید برنامه دریغ نمیکنید. لذا خواهشمندیم درخواست بررسی خودرو خاصی را ارسال نکنید.
۲- پیام مرتبط با مطالب را در قسمت دیدگاه ها ارسال کنید: در صورتی که پیام شما مرتبط به یکی از مطالب این سایت میباشد، چه مقالات چه ویدیو ها، لطفا پیام خود را در بخش دیدگاه (نظرات) خود آن مطلب ارسال نمایید.
۳- درخواست مشاوره خرید خودرو نکنید: زیرا اسب بخار سرویسی تحت عنوان خودروچی را جهت ارائه خدمات بهتر مشاوره آنلاین خرید خودرو ارائه کرده است که میتوانید از طریق این لینک وارد صفحه مربوط به آن شوید.
 
تماس تلفنی و یا ارسال پیام از طریق تلگرام به مسئولین برنامه و سایت
عوامل برنامه اسب بخار سعی دارند تا دسترسی آسان را فراهم کنند. لذا سردبیر و مدیر مسئول سایت و برنامه نیز جهت این امر خطوط تماس مستفیمی را در اختیار قرار داده اند که جهت پاسخگویی به صورت تلفنی و یا پیام از طریق تلگرام در نظر گرفته شده است. جهت ارتباط در خصوص مسائل حقوقی و هماهنگی ها با محمد مهدی تفضلی می توانید از طریق شماره ۰۹۲۰۳۱۷۱۴۱۷ و حسین دلاور از طریق شماره ۰۹۱۹۵۵۲۹۳۰۲ اقدام نمایید.
 
فرم تماس از طریق ایمیل با پشتیبانی سایت
در این بخش شما میتوانید درخواست درج تبلیغ خود را ثبت و یا مشکلاتی از قبیل تداخل در عملکرد سایت، دریافت هرچه ساده تر پاسخ سوال از طریق ایمیل، پیگیری مشکلات در سیستم مشاوره خرید خودرو و … را از طریق فرم زیر پیگیری نمایید و تا در اولین فرصت پاسخ خود را از طریق آدرس ایمیل وارد شده در فرم دریافت نمایید.

زمان ارسال پست: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۷:۳۷ ق.ظ

دیدگاه این مطلب بسته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.