کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

به نوع گیربکس خودروتان دقت کنید!

به نوع گیربکس خودروتان دقت کنید!

این روزها بسیاری از شرکت های سازنده و عرضه کننده خودرو، با نام و اصطلاحات فنی جدید سعی دارند تا محصول خود را به روزتر جلوه دهند. اما گاهی این نام ها آنچنان خاص نیست و برعکس، کاربرد خاصی در بازار و شرایط جاده ای ایران ندارد.

گیربکس دو کلاچه DCT یکی از ویژگی های به نسبت خوب در برخی محصولات جدید خودروسازان چینی و اروپایی است. اما شما به عنوان خریدار باید توجه داشته باشید که نوع گیربکس دو کلاچه خودرو مورد نظرتان از کدام سبک است؟ در صورتی که گیربکس دو کلاچه خودرو شما از نوع تَر باشد، استهلاک کمی را دارید و هزینه نگداری شما نسبت به سایر خودروهای موجود کمتر است. اما اگر گیربکس دو کلاچه خودرو شما از نوع خشک باشد، می تواند با توجه به وضعیت جاده های ایران استهلاک و هزینه های خودرو شما را بالا ببرد. گیربکس های دو کلاچه خشک بیشتر مناسب برای جاده ها و شهرهایی هستند که تغییر ارتفاع در آن ها دیده نمی شود و قرار نیست که فشار ترافیکی و شیب ها به صورت طولانی به گیربکس وارد شود.

زمان ارسال پست: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۲:۴۲ ب.ظ | دسته بندی: پیشنهاد سردبیر, مقالات فنی | تگ ها: ، ،

3 Responses to “به نوع گیربکس خودروتان دقت کنید!”

  1. داود گفت:

    حالا تر و خشک اش رو از کجا تشخیص بدیم؟

  2. پارسا گفت:

    از کجا باید بفهمیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. حامد گفت:

    کدوم یک از خودروهای چینی در حال حاضر دوکلاچه تر هستند؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.