کارمانیا
مدیران خودرو

RX200t فراتر از ۶۰۰ میلیون تومان رفت

ملاقات با RX جدید را از دست ندهید
جالب است بدانید که هیچ کدام از RX200tهای موجود در بازار تهران توسط ایرتویا وارد نشده و همگی با مجوزهای خاص از گمرک کشور ترخیص شده اند.

این خودرو که روز اول قیمتی حدود ۴۹۰ تا ۵۵۰ میلیون تومان را داشت، به تازگی بهای ۵۹۰ تا ۶۲۰ میلیون تومان را برای خود انتخاب کرده است. به گفته بسیاری از کارشناسان بازار خودرو، RX200t در یک حباب قیمتی به سر می برد و با تحویل رسمی شرکت ایرتویا، قیمت آن کمتر از ۵۶۰ میلیون تومان در بازار آزاد می شود. مشتریان باید دقت داشته باشند که RX200t موجود در بازار تهران از نظر امکانات رفاهی و ایمنی کامل نیست و هر کدامشان با یک آپشن به ایران آمده است. همچنین برخی نسخه های وارد شده تطبیق بالایی با شرایط ایران ندارند و اکثرا از مدل های سفارش اروپا هستند. این خودرو به پیشرانه دو لیتری توربو مجهز است که حدود ۲۴۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. در نسخه های فول این خودرو امکاناتی نظیر سیستم پیشگیری از تصادف، کروزکنترل هوشمند، سقف پانارومیک، تودوزی چرم طبیعی، تهویه صندلی های جلو اتوماتیک و… دیده می شود.

زمان ارسال پست: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.