کارمانیا
مدیران خودرو

GT86 برای سال ۲۰۱۷

GT86 برای سال 2017
کمپانی تویوتا، GT68 را با تغییرات فیس لیفتی برای سال ۲۰۱۷ آمده کرده است. این خودرو که همچنان مانند قبل ظاهری اسپرت دارد، با به کار گیری تکنیک های طراحی جدید، GT86 را خودرویی به روز نشان می دهد. عمده تغییرات این خودرو در بخش ظاهری بوده و گویا مشخصه فنی بیشتر در زمینه آلایندگی بهبود پیدا کرده است. چراغ های جلو و عقب جدید، فرم جدید سپر جلو، خط کشی جدید سپر عقب، رینگ های جدید، معرفی کیت های جدید و… از جمله تغییراتی است که روی GT86 با مدل ۲۰۱۷ اعمال می شود.
GT86 برای سال 2017
این خودرو با موتور دو لیتری Boxer بین ۱۹۷ تا ۲۰۱ اسب بخار قدرت تولید می کند. GT86 با مدل های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ به صورت عمده به بازار ایران راه پیدا کرد. ولی به خاطر عدم استقبال کافی، واردات این خودرو از طرف واردکننده رسمی و شخصی متوقف شد. این روزها اگر نسخه صفر این خودرو مجددا وارد شود، احتمالا قیمتی بالای ۱۷۵ میلیون تومان را تجربه می کند.
شرکت سیف خودرو برنامه داشت تا سوبارو BRZ ( نمونه مشابه GT86) را به بازار ایران بیاورد. ولی با توجه به نوع فعالیت این شرکت، بدیهی است که حضور BRZ هم مانند مدل های دیگر سوبارو در ایران موفق نمی شود.
عرفان حمیدی- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.