گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
۸۰ نمایندگی فعال برای خودروهای نگین خودرو

80 نمایندگی فعال برای خودروهای نگین خودرو
روز گذشته در شرکت نگین خودرو کنفرانس خبری با حضور مدیر بازاریابی و خدمات پس از فروش این شرکت برگزار شد. در این مراسم محمد مرتضایی، مدیر بازاریابی نگین خودرو، در ابتدا در خصوص شرایط فعالیت شرکت صحبت کرد. او به مسئله خدمات پس از فروش و اضافه شدن نمایندگی و شعبه های جدید این شرکت اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شرکت نگین خودرو ۸۰ نمایندگی و شعبه فعال در کشور دارد که ۹۰% آن ها فعالیت ارائه خدمات پس از فروش را هم انجام می دهند.
همچنین افزود که در بسیاری از شهرها چون شیراز و ساری مراکز مجهز خدمات پس از فروش رنو تاسیس شده است که هزینه آن را نگین خودرو بر عهده گرفته است. او در صحبت های خود به مسئله آموزش نیروها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نگین خودرو مراحل تاسیس بزرگترین مرکز آموزش رنو را در خاورمیانه می گذارند و قرار است که بزودی ایران به عنوان هاب منطقه ای آموزش نیروهای رنو معرفی شود. همچنین قرار است که در سال ۱۳۹۸ بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز تحویل خودرو توسط رنو و نگین خودرو در ایران تاسیس شود که ملک آن خریداری شده و مجوزهای آن دریافت شده است.
مرتضایی به صحبت های خود اضافه کرد: «با توجه برنامه سال ۹۶ نگین خودرو، به احتمال زیاد خدمات پس از فروش این شرکت در سال جاری به عنوان یکی از بهترین ها شناخته می شود. طبق بررسی های انجام شده رضایت مشتریان ما از خدمات پس از فروش در سطح خوبی قرار دارد. ولی این کافی نیست، برای همین برنامه داریم تا باز هم به تعداد نمایندگی های خود در سطح کشور اضافه کنیم تا بتوانیم رضایت مشتریان را بیشتر از امروز کنیم. وقتی که نگین خودرو در سال ۹۶ به عنوان پرتیراژترین شرکت واردکننده خودرو کشور شناخته می شود، بدیهی است که باید در بحث خدمات هم پیشتاز باشد و بتواند فرایند خدمات خود را هر روز ارتقا دهد». مدیر بازاریابی نگین خودرو در خبری اعلام کرد که تا پایان شهریور ماه باز هم به تعداد نمایندگی ها و شعبه های نگین خودرو در سراسر کشور اضافه می شود تا دسترسی مالکان خودروهای این شرکت در هر جای کشور به خدمات پس از فروش آسان باشد.
رضا فاطمی فر، مدیر خدمات پس از فروش نگین خودرو، در کنفرانس خبری اعلام کرد: «در حال حاضر طبق بررسی های رسمی نگین خودرو ۸۵% قطعات مورد نیاز خودروهای خود را در انبار دارد. با مقایسه ساده می توان فهمید که تامین قطعات این شرکت به نسبت بسیاری از رقبا بهتر انجام می شود. همچنین در حال حاضر انبار بسیار بزرگی تاسیس شده است و به خاطر تسهیل در مبادله ارز، قطعات خودروهای رنو راحتتر و سریعتر از گذشته در کشور تامین می شود. امروز مراکز خدمات پس از فروش نگین خودرو انبارهایی را در محوطه خود دارند تا خودرویی در نمایندگی به خاطر مسائل ساده از سرویس خارج نشود. اگر هم قطعه خاصی در برخی موارد در انبار شرکت موجود نباشد، حداکثر طی ۴ روز در موجود می شود».
فاطمی فر در خصوص فعالیت های نوین خدمات پس از فروش نگین خودرو افزود: «شرکت نگین خودرو حدود یکسال است که خدمات نگین سرویس را راه اندازی کرده و به روش های جدید خدمات به نسبت زیادی را در محل مشتری به خودرو ارائه می دهد. امروز ناوگان نگین سرویس رضایت خوبی را برای مشتریان ما فراهم کرده و شرکت برنامه دارد تا این ناوگان را مجهزتر از امروز کند. در حال حاضر نگین خودرو یکی از بزرگترین و مجهزترین خدمات سیار خودرو را در کشور دارد».
همچنین در این نشست مطبوعاتی اعلام شد که نگین خودرو بزودی از سامانه سفارش آنلاین قطعات رنو رونمایی می کند. با این طرح مشتریان می توانند با ارائه کد فنی به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی، قطعات رنو را خریداری کنند و طی ۲۴ ساعت پست برای آن ها ارسال می کند. همچنین از هفته های جاری نگین خودرو خدمت جدیدی را با همکاری رنو فرانسه در ایران اجرا می کند و آن خدمت، امکان تعویض خودروهای کارکرده رنو با محصولات جدید است.

زمان ارسال پست: ۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “۸۰ نمایندگی فعال برای خودروهای نگین خودرو”

  1. شهیدی گفت:

    متاسفانه ضعیف ترین واردکننده خودرو ، فقط داره تبلیغ میکنه
    نمایندگی هاش اصلا تو باغ نیستن ، با شرکتم در ارتباط نیستن ، البته شرکتیم وجود نداره بشه بهش رجوع کرد برا شکایت
    یه سر به سایتشون بزنید ، کالا بهم ریختست ، نه به روزه نه اطلاعات درستی میده …

  2. صدرا گفت:

    واقعیتش اوایل که نگین خودرو لتیتود رو می اورد، ما یه دستگاه خریدیم. یادمه به خاطر مشکل سیستم صوتی چند بار نمایندگی رفتیم و اصلا شرکت نمیدونست باید چه کار کنه. بعد از فروش اون ماشین پشت دستم رو داغ کردم که دیگه ماشین از این شرکت بگیرم. ولی نمیدونم چرا دوباره وسوسه شدم تا رنو تلیسمان بخرم. الان هم حدود ۱۴ هزار کیلومتر با ماشین رانندگی کردم. اگه واقعیتش رو بخواید شاید نگین خودرو ایده آل نشده باشه، ولی من از وضعیت الانش رضایت خوبی رو دارم. چون وقتی ماشینم رو بردم برای گارانتی تمام کاراش انجام شد و سر وقت بهم تحویل دادن. یه بار هم که روی مانیتور ماشینش یه ارور نشون داده شد، به مرکز امدادشون زنگ زدم و با اینکه تقریبا شب بود، اومدن مشکل رو حل کردن. ولی واقعا باید خدمات رنو و نگین خودرو خیلی بهتر از اینا باشه تا اون سابقه بد سال های پیش از ذهن مشتریان پاک بشه

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.