گروه مستند اسب بخار

تلیسمان هولدر جنکا کارمانیا سیپاس خودرو نویس
title icon پیکاپی گران قیمت

پیکاپی گران قیمت
تا چند وقت پیش اگر به بازار می رفتی و خودرویی پیکاپ و با کیفیت می خواستید، اکثرا به شما تویوتا هایلوکس ۲۰۱۵ را معرفی می کردند. ولی احتمال آن زیاد بود که شما هایلوکس ۲۰۱۵ و ۱۴ نخرید. زیرا ظاهر خودرو زیاد جذاب نبود و کابین بسیار ساده ای داشت. ولی با معرفی ظاهر ۲۰۱۶ هایلوکس داستان تغییر کرده است. دیگر پیکاپ معروف تویوتا کسل کننده نیست و خودرویی جذاب محسوب می شود. ظاهر خودرو به مراتب اسپرت تر و خشن تر شده است. همچنین سبک طراحی تویوتا در آن هم دیده می شود و دیگر از بقیه تویوتاها عقب نیست. اتاق خودرو هم دیگر شبیه پیکاپ هی موجود در بازار نبوده و تا حدی جذاب شده است. دنده کمک به صورت پیچی تغییر می کند و خبری از دسته دنده اضافی میان کنسول نیست. سیستم پخش زیبا و حرفه ای شده و در نسخه فول، مانیتوری کاربردی روی داشبورد قرار دارد. همچینین فرمان خودرو جذاب تر شده و تا حدی حس سواری پرادو و لندکروزر به راننده منتقل می شود. موتور خودرو با اینکه ۷/۲ لیتری سابق است، ولی با به روزرسانی انجام شده ۱۶۴ اسب بخار قدرت دارد. ولی مسئله اینجاست که با جذاب شدن هایلوکس، مشتریان این خودرو کم شده اند. زیرا دیگر خرید پیکاپ با قیمت ۱۶۵ تا ۱۸۰ میلیون تومان توجیه خاصی ندارد. در اوایل عرضه این ماشین برخی خریداران هزینه ۱۹۰ میلیون تومانی را متحمل شده اند. برخی این روزها به جای هایلوکس، ایسوزو D-MAX گروه یهمن را با قیمت ۱۱۸ میلیون تومان ترجیح می دهند. ایسوزو دی مکس از نظر فنی، امکانات و عملکرد چیزی از هایلوکس کم ندارد.
سینا کاشفی- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ | ۶:۴۶ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ،

Feedback

Comments

2 Responses to “پیکاپی گران قیمت”
  1. نزار می‌گه:

    ولی قبول کنید موفقترین پیکاپه و امتحانشو در جنگ و صلح پس داده! برسی سطحی و صرفا اعداد و ارقام را نباید به معنی بررسی واقعی حساب کرد!!

  2. سعید می‌گه:

    بابا ایسوزو کیلویی چنده ؟؟
    تا تویوتا اونجا باشه مگه مخم تاب ور داشته برم ایسوزو بخرم .
    هایلوکس مرگ نداره …

شبکه های اجتماعی
گروه اسب بخار را در شبکه اجتماعی دنبال کنید تا همیشه از آخرین اخبار ما مطلع باشید!
چانگان cs35 تبلیغات
نظرسنجی های سایت

شما قسمت های مختلف اسب بخار را به کدام روش می بینید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

اگر شرایط حضور مخاطبین عزیز فراهم شود، شما به اسب بخار می آیید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

به نظر شما مدت زمان هر قسمت از برنامه چقدر باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

آیا مجری های برنامه باقی بمانند یا تغییر کنند؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
نمایش تمام نظرسنجی ها
جنکا - فروش انواع هولدر های موبایل تبلیغات متنی - جهت سفارش کلیک کنید
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.