گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
۱۱ خودروی تک‌ ستاره ۵ ماه فرصت دارند

۱۱ خودروی تک‌ ستاره ۵ ماه فرصت دارند

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با بیان اینکه در کوتاه‌مدت هنوز نتایج پروژه‌های کیفی خودروسازان تغییری در گزارش کیفیت خودروهای تک‌ستاره ایجاد نکرده است، گفت: مطابق سیاست وزارت صنعت هیچ خودروی تک‌ستاره‌ای تا پایان امسال تولید نمی‌شود.

اشکان گلپایگانی با اعلام اینکه مطابق سیاست وزارت صنعت هیچ خودروی تک‌ستاره‌ای از پایان سال ۹۶ در سبد تولیدی شرکت‌های خودروسازی کشور وجود نخواهد داشت، اظهار کرد: در مورد جزئیات روند ارتقای کیفیت این خودروها باید خودروسازان پاسخ مناسب را مطرح کنند اما به‌صورت کلی براساس گزارش‌هایی که به ما ارسال شده شرکت‌ها پروژه‌های مختلفی را برای ارتقای کیفیت محصولات خود تعریف کرده‌اند.
به گزارش زومیت وی با بیان اینکه در کوتاه‌مدت هنوز نتایج این پروژه‌ها تغییری در گزارش کیفیت خودروهای تک‌ستاره به‌وجود نیاورده است، افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد اقدامات مناسبی برای ارتقای سطح کیفی خودروها تک‌ستاره در شرکت‌ها انجام شده که امیدواریم به زودی نتایج خود را نشان دهد.
مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر فقط ۵ ماه از سال باقی مانده و اگر در این مدت تغییری در کیفیت خودروهای تک‌ستاره ایجاد نشود وضعیت تولید آنها به چه شکل خواهد بود، تصریح کرد: مسلما امکان تولید نخواهند داشت.

زمان ارسال پست: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

3 Responses to “۱۱ خودروی تک‌ ستاره ۵ ماه فرصت دارند”

 1. پیمان گفت:

  همه چیز گفته شد الا اسامی ۱۱ تا خودرو ذکر شده در تیتر خبر…به نظرم بی احترامی به مخاطب هست…

 2. نزار گفت:

  اصلا میرن پول میدن یک و نیم ستاره میشه خودروهای پیشرفتشون 😂😂همین دوبار۶ تا ده سال دیگه اولتیماتوم میگیرن و السلام

 3. پیمان گفت:

  یا الکی بهشون ستاره میدن یا یه کسی لغوش میکنه
  ایران خودرو و سایپا قویتر از این حرفان داداش

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.