کارمانیا
مدیران خودرو

گزارش بازار : استقبال از پیش فروش برلیانس کراس

گزارش بازار : استقبال از پیش فروش برلیانس کراس
در هفته گذشته با وجود يكي از بزرگترين نمايشگاه هاي كشور و اتفاقات مهم در بازار خودرو نگاهي مي اندازيم به ميزان عرضه و تقاضا
با وجود اعلام قيمت برخي محصولات در نمايشگاه و فروش مدت دار آنها به مشتريان مي توان سري به بازار خودروهاي تازه وارد زد، براي مثال بسترن B30محصول جديد گروه بهمن كه به تازگي با قيمت ٥٨ ميليون و ٣٦٧ هزارتومان اعلام قيمت شده بود و با پيش پرداخت ٢٠ ميليوني ميتوانستيد منتظر تحويل گرفتن در مهر ماه سال جاري باشيد در بازار بدون اختلاف قيمت ميتوانيد حواله هاي اين خودرو را خريداري كنيد.
همچنين محصول جديد كارمانيا كه سداني كم مصرف است را در هفته گذشته با مراجعه به نمايندگي هاي فروش ميتوانستيد با طرح هاي مختلف BYD F3 را به قيمت ٤٩ ميليون و ٥٨٠ هزار تومان خريداري كنيد اما نكته جالب آنجاست كه اين خودرو براي دلالان جذاب نيامده و حواله ى اين خودرو دست به دست نمي شود.
اما برليانس كراس كه محصول جديد پارس خودرو است براي بسياري جذاب بوده و اين اين خودروي ٥٧ ميليون و ٥٠٠ هزارتوماني در اولين قدم هاي ورودش به بازار كراس هاچبك ها براي خود (حق فروش امتياز) در نظر گرفته و حواله هاي اين خودرو يك ميليون پانصد هزارتومان گران تر به فروش ميرسد.
همچنين دیروز گروه صنعتی ایران خودرو تصمیم گرفت تا دنا پلاس را برای تحویل دی و بهمن ۹۶ به مشتريان عرضه نمايد .
برای ثبت نام این خودرو به پیش پرداخت ۲۴ میلیون تومانی نیاز است و سود مشارکت ۲۰% و سود انصراف ۱۸% برای مشتریان در نظر گرفته شده است. همچنین طبق بخش نامه ایران خودرو امکان دو بار صلح برای مشتریان فراهم است.
در حال حاضر عرضه دنا پلاس آغاز شده و قیمت رسمی حال حاضر این خودرو ۴۷ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان است.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

2 Responses to “گزارش بازار : استقبال از پیش فروش برلیانس کراس”

  1. محمد گفت:

    ما منتظر ویدیو بررسی برلیانس کراس هستیم (داخل نمایشگاه گفتین ان شا الله تا هفته دیگه) اونوقت خبر از پخش بررسی Ds 3 میدین؟! حالا انگار در سال چنتا میفروشه این ماشین؟!
    به هر حال. با تشکر از مجموعه خوبتون

  2. كسرى گفت:

    بنظرم دليل استقبال از C3 خدمات بهتر پارس خودروإ فقط كافيه ماشين چينى داشته باشى و قطعه بخواى ، هفته پيش تو همين تهران با كرمان موتور داستان داشتم واو به حال شهرستانى ها

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.