فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

گرند ویتارا ۹ میلیون تومان گران شد

گرندویتارا 9 میلیون تومان گران شد

بعد از اینکه شرکت ایران خودرو شرایط فروش سوزوکی گرندویتارا کلاس ۱۰ را بدون تخفیف همیشگی اعلام کرد و مشتریان مجبور شدند که به جای ۱۴۰ میلیون تومان، ۱۴۷ میلیون تومان برای داشتن این خودرو در تحویل فوری از شرکت بپردازند، حال بهای بازار آزاد این خودرو نیز افزایش پیدا کرده و گاهی تا ۱۵۴ میلیون تومان هم اعلام قیمت می شود.

در هفته های گذشته، سوزوکی گرندویتارا کلاس ۱۰ با قیمت ۱۴۰ تا ۱۴۲ میلیون تومان به فروش می رسید، ولی در دو روز گذشته فروشندگان و نمایشگاه داران قیمت این کراس اوور تولید داخل را ۱۴۷ تا ۱۵۴ میلیون تومان اعلام می کنند. اگر به آگهی های فروش این خودرو مراجعه کنید، شاید بتوانید خودروی تحویل چند ماه پیش را با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان هم خریداری کنید. ولی تحویل های پاییز این خودرو عموما با قیمتی کمتر از ۱۴۹ میلیون تومان در این هفته معامله نشده اند و احتمال دارد که با نزدیک شدن به بازار شب عید، قیمت این خودرو به ۱۵۲ میلیون تومان برای معامله رسمی هم برسد. سوزوکی گرندویتارا کلاس ۱۰ به عنوان نسخه فیس لیفت این خودرو شناخته می شود که امکاناتی نظیر سانروف و تریم داخلی جدید در آن مشاهده می شود. این خودرو به عنوان تنها کراس اوور کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان بازار شناخته می شود که قابلیت قفل دیفرانسیل سنگین در آن دیده می شود و اصطلاحا به ۴L مجهز شده است. پیشرانه گرندویتاراهای جدید از نوع ۴/۲ لیتری ۱۶۹ اسب بخار است که در نسخه اتوماتیک توسط گیربکس ۴ دنده و در نسخه دنده ای توسط گیربکس ۵ دنده به چهار چرخ خودرو به صورت دائمی انتقال داده می شود.

زمان ارسال پست: ۰۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.