کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

گردهمایی ایکس ۳۳ اس سواران در پارک آبشار تهران

گردهمایی ایکس 33 اس سواران در پارک آبشار تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، پس از برگزاری موفقیت آمیز سری نخست گردهمایی در روز ۲۸ مهر ۹۶، پس از گذشت ۴ ماه، جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ برای بار دوم گردهمایی ایکس۳۳اس سواران در پارکینگ شماره ۳ پارک آبشار تهران برگزار شد و تعدادی از اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو گرد هم آمدند.
شاید به جرات بتوان ام‌وی‌ام ایکس۳۳ را از اولین خودروهای شاسی بلندی پرطرفدار تولیدی نام برد که توانست در طی حضور مداوم خود در بازار ایران و عرضه سه نسل مختلف خود طرفداران زیادی را به خود معطوف کند. عرضه این محصول در کنار افزایش تولید و کیفیت روز به روز آن گواه موفقیت این شاسی بلند شهری است.
جمعه ۲۷ بهمن ماه، تعدادی از مالکان ایکس۳۳اس در پارکینگ پارک آبشار گرد هم آمدند تا تجربیات و دانسته های خود را به اشتراک بگذارند. با توجه به هماهنگی های انجام شده، در این گردهمایی مدیر بازاریابی برند ام وی ام نیز حضور داشت تا از نزدیک شنونده صحبت های مالکان حاضر باشد و تعاملی سازنده بین شرکت و تیم هواداران این خودرو را رقم بزند. همچنین کارشناسان باشگاه مشتریان شرکت و واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو نیز حضور پررنگی داشتند و مشارکت قابل توجهی در بحث و گفتگوهای انجام شده از خود نشان دادند. در کنار این تیم، دو خودرو امداد نیز با هدف پاسخگویی به سوالات احتمالی آنها از طرف شرکت مدیران خودرو در این جمعه حاضر شدند و نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیرهای دوره ای یادآور شدند. حضور جناب آقای زندیه به عنوان یکی از مشتریان وفادار شرکت مدیران خودرو که اخیرا در نمایشگاه خودرو اصفهان از ایشان تقدیر به عمل آمد نیز از دیگر قسمت های جذاب این گردهمایی بود. اشتراک گذاری دانسته های سفر و برخی باید‌ها و نباید‌های ضروری در این جمع دوستانه انجام شد تا لذت سفر با این شاسی بلند پرطرفدار لذت بخش تر باشد.
توجه و رویکرد شرکت مدیران خودرو در همراهی و حضور مستمر در مراسم های گردهمایی مالکان خودروهای برند ام وی ام، بهبود مستمری را باعث شده است که در نهایت منتج به ارتقاء جایگاه مشتریان، تکریم و پیگیری اولویت های آنان شده است. توجه به این امر حائز اهمیت می باشد که امروزه حفظ و نگهداشت سرمایه های یک شرکت که مشتریان آن می باشد، می تواند مهمترین اولویت سازمانی شمرده شود و تضمینی برای ارتقاء و ثبات تصویر ذهنی ارزشمند و قابل اطمینان به حساب آید.
در انتهای مراسم نیز از طرف شرکت مدیران خودرو هدایایی به رسم یادبود به مالکان خودرو ایکس ۳۳ اهدا شد.

زمان ارسال پست: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۳ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “گردهمایی ایکس ۳۳ اس سواران در پارک آبشار تهران”

  1. حمزئی گفت:

    سلام یه پیشنهاد داشتم برای گروه اسب بخار، لطفا یک بار از این گردهمایی ها یه گزارش ویدیویی تهیه کنید ببینیم چه خبره، چه اتفاقی مافته مه دور هم جمع می شن چه مزیتی داره. چه اتفاقاتی می افته، حالا این دورهمی که از طرف خود مدیران خودرو بوده انگار ولی اینکه خود مردم میان چی میشه…برام جای سواله

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.