کارمانیا
مدیران خودرو

کیفیت جک S5 افزایش پیدا کرد

ما به دنبال اعتماد مخاطبان هستیم
طبق گزارش منتشر شده سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد کشور، جک S5 در رده قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، افزایش کیفیت را تجربه کرده است.
در آخرین بررسی های ISQI، جک S5 در تولید تیر ماه خود از دو ستاره کیفی به سه ستاره رسیده است. ولی همچنان این خودرو در رده چهارم جدول بخش خود قرار دارد و تنها در مقایسه نسبت به ماه گذشته، یک پله ارتقا کیفی را داشته است.
رتبه سوم کیفیت در بخش ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان مربوط به چری تیگو۵ است که در مدیران خودرو تولید می شود. اما مسئله اینجاست که از اوایل سال ۹۶، تیگو۵ به عنوان یک خودرو در رده کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان شناخته نمی شود و عمده عرضه این خودرو برای مدل فول ۱۰۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی است. این کراس اوور مدیران خودرو هم با سه ستاره کیفی در تیر ماه تولید شده است. در جایگاه دوم جدول کیا سراتو سایپا قرار دارد که ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرده است. اما لقب با کیفیت ترین خودرو تولیدی در بخش ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان تیر ماه، به هیوندای i20 کرمان موتور تعلف می گیرد که او هم ۴ ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “کیفیت جک S5 افزایش پیدا کرد”

  1. حسن گفت:

    میتونم بپرسم چرا هایما تو لیست اصلا نیست؟یعنی اصلا ستاره نداره؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.