گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
کیا سراتو از هیوندای i20 پیش افتاد

سراتو سایپا با آپشن های بیشتر در سال 96
شرکت خودروسازی کرمان موتور که چند ماهی است مونتاژ هیوندای i10 و i20 را در ایران آغاز کرده است، توانسته تا این دو خودرو را با چهار ستاره کیفی به بازار کشور عرضه کند.
هیوندای i10 به عنوان با کیفیت ترین خودرو رده قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان به حساب می آید و هیوندای i20 در اردیبهشت ماه با چهار ستاره کیفی بالاتر از سراتو سایپا به عنوان با کیفیت ترین خودرو بازه قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان بود. ولی در خرداد ماه سال جاری طبق گزارش ISQI گروه سایپا کیفیت کیا سراتو را در بحث دقت مونتاژ بالاتر برده و توانسته دو باره با چهار ستاره کیفی به عنوان با کیفیت ترین خودرو این رده شناخته شود. باید اشاره کرد که هیوندای i20 هم با چهار ستاره کیفی به بازار عرضه می شود، ولی با تغییرات جزئی که سایپا در خط تولید خود اعمال کرده است، توانسته اندکی تفاوت را نسبت به i20 داشته باشد. برای همین امروز شاهد هستیم که کیا سراتو سایپا دوباره به صدر جدول خودروهای با کیفیت پیوسته است.

زمان ارسال پست: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “کیا سراتو از هیوندای i20 پیش افتاد”

  1. امین گفت:

    سلام.دوستان میشه بگین چرا لیفان۸۲۰ توی این لیست کیفی قرار نداره؟تازگی فیلم تست تصادفش هم اومده و گفته میشه۵ ستاره از Ncap میگیره.چرا هیچوقت توی رنج خودروهای ۷۵ تا ۱۰۰ تومن نیست؟
    فکرکنم چون اونجوری نون سراتو سایپا آجر میشه!درسته؟

  2. علی گفت:

    هیوندایی ای ۲۰ از هر تحاظ بهتر است

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.