کارمانیا
مدیران خودرو

کیا اپتیما JF فول باز هم گران شد

کیا اپتیما JF، حاضر در تهران برای پلاک شدن
این روزها، نسخه هایی از کیا اپتیما JF مدل ۲۰۱۷ به بازار ایران وارد شده است که از نظر امکانات ایمنی و رفاهی در بالاتری سطح قرار دارند و با نسخه های سفارش آمریکا و اروپا از نظر تجهیزات تفاوتی ندارند.
این خودروها در روزهای اول قیمتی بین ۱۹۶ تا ۲۰۲ میلیون تومان را داشتند. ولی امروز اگر بخواهید نسخه فول آپشن این خودرو را با تمام رادارها و دوربین ۳۶۰ درجه خریداری کنید، باید هزینه ای بیش از ۲۰۸ میلیون تومان را در نظر بگیرید. روزهای اول این خودرو با مدل ۲۰۱۶ به بازار ایران آمد و تا ۱۸۴ میلیون تومان قیمت گذاری شد. امروز نسخه صفر ۲۰۱۶ بدون کیت GT Line قیمتی کمتر از ۱۷۲ میلیون تومان در بازار دارند. با ورود مدل ۲۰۱۷، قیمت این خودرو تا ۱۹۳ میلیون تومان بالا رفت و آمدن نسخه فول آپشن باعث شد تا گاهی بهای این خودرو تا ۲۰۰ میلیون تومان در نمایشگاه های تهران تعیین شود. ولی امروز شاهد هستیم که قیمت این خودرو در برخی آگهی ها تا ۲۰۸ میلیون و چه بسا بیشتر اعلام می شود. برخی از واردکنندگان شخصی، تغییر نرخ ارز را دلیل این مسئله می دانند.

زمان ارسال پست: ۰۵ دی ۱۳۹۵ | ۶:۴۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

6 Responses to “کیا اپتیما JF فول باز هم گران شد”

 1. صادق گفت:

  ارزش نداره….!!!

 2. ارشيا گفت:

  رنو تليسمان خيلى بهتره از هر نظر

 3. جواد گفت:

  انصافاً کیفیت تلیسمان خیلی بالاتره

 4. فری گفت:

  اپتیما حرف نداره اما کادنزا ۲۰۱۷ یه چیز دیگه است حیف ایران نمیاد حجم موتور بالا داره

 5. رضا گفت:

  کره‌ای مفتش گرونه!!!!

 6. مهدی گفت:

  کره ای مفتش گرونه!
  چینی مفتش گرونه!
  فرانسوی مفتش گرونه!
  فقط..
  ایرانی گرونش مفته.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.