کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

کدام خودروها با کیفیت تر شده اند؟

کدام خودروها با کیفیتتر شده اند؟
طبق گزارش ISQI برای کیفیت محصولات تولید شده در دی ماه سال جاری، سه خودرو در بخش محصولات سواری و کار و تجاری افزایش کیفیت را تجربه کرده اند.

به گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در رده قیمتی خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان از یک ستاره کیفی در آذر ماه، به دو ستاره کیفی در دی ماه رسیده است. همچنین تیبا تولید شده در سایت سایپا-سیتروئن (سایپا کاشان سابق) با افزایش کیفیت در ماه گذشته همراه بوده و به دو ستاره کیفی رسیده است. در بخش خودروهای کار و تجاری نیز، شرکت بهمن دیزل توانسته تا در دی ماه سال جاری کامیون NPR75M را که برای کمپانی ایسوزو ژاپن است، با کیفیت بیشتری تولید و مونتاژ کند و با ارتقای یک ستاره ای، چهار ستاره کیفی را برای این خودرو دریافت کرده است.
همچنان در جدول خودروهای مونتاژ و تولید داخل، محصولی را نداریم که توانسته باشد با ۵ ستاره کیفی در گزارش ها حضور داشته باشد.

گزارش کیفی ISQI از خودروهای تولیدی دی ماه

کدام خودروها با کیفیتتر شده اند؟

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

5 Responses to “کدام خودروها با کیفیت تر شده اند؟”

 1. جواد گفت:

  یعنی یه درصد هم احتمال نداره اینا با کیفیت تر شده باشن . فقط یه ستاره چسبوندن روی این لیست که بگن ما ماشین یه ستاره و بی کیفیت نداریم که توقف تولید کنیم .

 2. کیا گفت:

  یکی از کارکنان سابق ایراخودرو یا سایپا(یادم نیست) توی شبکه ماهواره ای اسمشونبر گفت که شرکت بازررسی کیفیت از قبل خبر میده و شرکت های خودروسازی یه خودرو به دلخواه خودشون در اختیار بازرسی کیفیت میزان. در نتیجه نتیجه این تست ها هیچ ارزشی نداره چون ممکنه ماشینی که دست مردم میرسه با ماشینی که دست بازرسی کیفیت میرسه متفاوت باشه.
  به نظر من دلیل اینکه مشتریان ام وی ام ۳۱۵ با دو ستاره رضایت بیشتری نسبت به خودروهای هم رده خودش داشتند(خودتون توی یکی از برنامه هاتون گفتید.) همین موضوع هست.

 3. وحید دیانتی گفت:

  به قول شبکه معاند تو من ماشینی که برای شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارسال مشیه مختص این مرکز ساخته میشه نه به صورت رندوم انتخاب نمیشه .پس هیچ کدومشون ارزش تیک هم ندارن چه برسه به ستاره ایمنی

 4. امید صادقی گفت:

  این شکل رده‌بندی کیفی فقط بسوده تولید کنتدهای فرقون سازه.اصلا بسود مشتری نیست الان میگن این خودروها دوستاره شده خوب چیش فرق کرده؟فنی، مونتاژ، برقی….فقط الکی ستاره میدن

 5. علی گفت:

  به بعضی ماشین ها باید هیچ ستارهای ندن حالا نمی دونم چطوری پیشرفت هم کردن؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.