فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

چینی ها قوی می شوند؛ اما خودروساز داخلی چه؟!

چینی ها قوی می شوند؛ اما خودروساز داخلی چه؟!

در این چند ساله شاهد آن هستیم که بسیاری از برندهای چینی به بازار ایران آمده اند و با ساخت خطوط مونتاژ خودرو در کشور توانسته اند تا سهم خوبی را بازار ایران بدست آورند.

امروز شاهد هستیم که هر ساله تولید خودروهای چینی افزایش پیدا می کند و با گذشت مدت ها از برجام، هنوز چینی ها هستند که در بحث برندهای تازه وارد موفقیت بیشتری را در بازار کشور دارند. امروز خودروسازان چینی، نه تنها خودروهای بالا ۱۰۰ میلیون تومان را به بازار ایران عرضه کرده اند، بلکه برنامه های جدید آن ها نشان می دهد که می خواهند تا سهم جدیدی را در بازار خودروهای کمتر از ۶۰ میلیون تومان داشته باشند. این در حالی است که همچنان خودروسازان ملی ما نتوانسته اند تا سطح جدید از فناوری را در خودروهای نشان دهند و احتمال دارد تا سال آینده فاصله زیاد میان خودروهای ملی ایران با محصولات چینی درجه سه پیش آید که آنچنان خوشایند و خوب نیست. در حال حاضر می بینیم که برخی از خودروهای چینی فروش به مراتب بهتری را از برخی خودروهای داخلی دارند و سود بیشتری را برای کمپانی مادر فراهم کرده اند.

زمان ارسال پست: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۴:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.