کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

چرا طراحی هیوندای ولوستر ۲۰۱۹، فراتر از نسل قبلی است؟

چرا طراحی هیوندای ولوستر 2019، فراتر از نسل قبلی است؟

نسل جدید هیوندای ولوستر با تغییراتی در پیشرانه، ظاهر و فضای داخلی همراه شده است که نسبت به نسل قبل، کاملا بهتر به نظر می‌رسد.
به گزارش زومیت هیوندای ولوستر همیشه یکی از عجیب‌ترین خودروهای کره‌ای در بازار جهانی است. هیوندای برای مدل سال ۲۰۱۹ ولوستر، طراحی آن را تصحیح و تغییراتی در ظاهر خودرو اضافه می‌کند، در حالی که عمده هویت مدل دست نخورده نگه داشته می‌شود.
چهره جدید ولوستر شبیه ظاهر دیگر خودروهای جدید هیوندای به نظر می‌رسد؛ استفاده از جلوپنجره مشبک این برند تجاری که زوایای واضح‌تری نسبت به نسخه قبلی ولوستر دارد، از مهم‌ترین تغییرات است. طراحی گوه‌ای شکل چراغهای جلو کمک می‌کنند تا خودرو ظاهری جسورتر و منحصربفردتر داشته باشد. هیوندای ولوستر ۲۰۱۹ همچنین از خطوط جدیدی روی کاپوت بهره می‌گیرد که برخلاف خطوط مدل قدیمی که در نزدیکی شیشه جلو خودرو قرار دارند، گسترش می‌یابد.

چرا طراحی هیوندای ولوستر 2019، فراتر از نسل قبلی است؟

هیوندای طراحی غیرمعمول سه درب ولوستر را در مدل جدید نیز حفظ کرده است، که با یک درب در سمت راننده و دوتا در سمت راست ارائه می‌شود. اما با نگاه کردن به مشخصات جانبی، متوجه می‌شوید که چیزهای دیگری تغییر کرده‌اند. اول از همه، شیب سقف جدید ولوستر در حال حاضر کمتر می‌شود. می‌توان این تغییر را در شکل پنجره‌های جانبی نیز مشاهده کرد. طراحی سقف ولوستر جدید با کمی تغییر شکل ارائه شده است، که با دماغه پایین‌تر و طولانی‌تر نسبت به قبل متمایز می‌شود؛ به طور کلی ظاهر خودرو کمی نرم‌تر شده است.

چرا طراحی هیوندای ولوستر 2019، فراتر از نسل قبلی است؟

در عقب متوجه می‌شویم که از چراغ‌های جدید به جای طراحی گرد مدل قدیمی برای بهره‌گیری از ظاهر مدرن‌تر استفاده شده است. اگرچه هنوز دو لوله اگزوز در وسط انتهای عقب وجود دارد (در مدل توربو یا R-Spec ولوستر)، اما با طراحی دیفیوزر جدید، بزرگ‌تر و یکپارچه متمایز می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که چراغ‌های عقب در پنجره عقب ترکیب شده است، در حالی که مدل قدیمی از تمایز آشکار بین چراغ‌های عقب و پنجره استفاده می‌کند.
علاوه بر این تغییرات چشم‌گیری در فضای داخلی خودرو اتفاق می‌افتد. هیوندای کل طراحی کنسول مرکزی را اصلاح کرده است؛ صفحه نمایش مربع سیستم اطلاعاتی و سرگرمی در بالای داشبورد قرار می‌گیرد، که با چند ردیف از دکمه‌ها در زیر تکمیل می‌شود. دکمه استارت نیز به سمت فرمان تغییر مکان داده است. همچنین متوجه می‌شویم که هیوندای موقعیت دریچه‌های ورودی هوا به داخل اتاق را همراه با طراحی اهرم تعویض دنده تغییر می‌دهد.

زمان ارسال پست: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.