کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

چرا شرکت ها وعده بازگشت وجه اختلاف قیمت خودروها را می دهند؟

ورود هزار و 500 دستگاه خودرو کره ای توسط سپاه
امروز همه بازاریان و مدیران شرکت های واردکننده به این نکته رسیدند که اعلام خبر بازگشت تعرفه های به گذشته باعث رکورد شدید در بازار خودرو شده است.

به همین دلیل اکثر شرکت های واردکننده در اعلام طرح های فروش جدید خود اعلام می کنند که در صورت اجرایی شدن رای دیوان عدالت و بازگشت وجوه به حساب شرکت ها از جانب نهادهای دولتی، مابالتفاوت قیمت خودروها به حساب مشتریان باز می گردد. این وعده که طبق قانون در صورت محقق شدن رای دیوان اداری، باید از جانب دولت و شرکت ها اجرایی شود، راه حلی از نگاه بسیاری از شرکت های خودرویی است تا بتوانند در بازار شب عید فروش خود را حفظ نمایند.
این برای بار دوم در سال جاری است که بازار خودروهای وارداتی به رکود مطلق نزدیک می شود و برخی کارشناسان معتقدند که این روند انتشار اخبار در برخی رسانه ها کارشناسی شده و برنامه ریزی شده است.

زمان ارسال پست: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “چرا شرکت ها وعده بازگشت وجه اختلاف قیمت خودروها را می دهند؟”

  1. ميثم گفت:

    دولت دست بده نداره دست دولت فقط بگيره اين داستان هم عين بقيه داستاناس يه مدت بازار رو اشفته ميكنه ماهياشون از آب گل آلود گرفتن كارشون كه انجام شد روز از نو روزي از نو

  2. حسین گفت:

    باعث رکورد شدید!

  3. داریوش گفت:

    البته شرکتها خیلی خوشحال نمیشن تعرفه ها به اعداد قبل برگرده.ماشاالله اکثرشون خودرو با قیمت قبل وارد کرده بودند و با قیمت جدید فروختن.اونم به چه سود خفنی….

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.