کارمانیا
مدیران خودرو

چانگان CS35 با قیمت جدید

شرایط فروش چانگان CS35
چانگان CS35 به عنوان اولین کراس اوور مونتاژی گروه سایپا شناخته می شود که از اوایل سال ۹۵ به خط تولید سایپا کاشان رفت و توانست در همان سال نظر مشتریان را جلب نماید.

این خودرو روزهای اول با بهای کمتر از ۶۵ میلیون تومان به دست مشتریان رسید. با گذشت چند وقت از فروش CS35، شرکت سایپا قیمت این کراس اوور چینی مونتاژی را ۶۶ میلیون و ۵۷ هزار تومان اعلام کرد و باز هم توانست با این قیمت محبوبیت آن را حفظ نماید. اما به تازگی این شرکت خودروساز دولتی قیمت CS35 را سه میلیون تومان افزایش داده و حال قیمت آن ۶۹ میلیون و ۵۷ هزار تومان است. این شرکت در لیست قیمت جدید قیمت نسخه دنده ای CS35 را هم سه میلیون تومان گران کرده و امروز قیمت شرکتی CS35 گیربکس دستی به ۵۹ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان رسیده است. با قیمت های جدید CS35، رقابت این خودرو با جک S3 نزدیک تر و از طرفی سختتر می شود.

زمان ارسال پست: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

One Response to “چانگان CS35 با قیمت جدید”

  1. حاج سروش گفت:

    تا سه چهار سال دیگه مزدا سه نسل قبل با عنوان جدید از۱۲۰ به ۱۹۰ می رسه سراتو سایپا۱۶۰ تلیسمان۲۸۰ پرادو ۲۰۱۲ دو گلگیر رنگ۵۵۰میلیون،نیسان جوک اسکای پک۱۹۰ تیگو۵ جدید ۱۶۰ ۲۰۶تیپ پنج ۵۰ میلیون ساندرو استپ وی ۸۰ تومن پراید آخرین تولید۳۰تومن ساینا اتومات مثلا فول آپشن ۴۸ تومن!!!جهان دهم هست دیگر!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.