کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

چانگان از رقبا عقب افتاده است؟

چانگان از رقبا عقب افتاده است؟
سال گذشته زمانی که چانگان CS35 به خط تولید سایپا کاشان یا همان سایپا سیتروئن آمد، اعلام شد که در سال ۹۶ چانگان ایدو نیز به عنوان یک سدان اتوماتیک به بازار کشور عرضه می شود.

با گذشت بیش از یک سال هنوز معلوم نیست که برنامه چانگان برای ارتقا بازار خود در ایران چگونه است و فعلا به صورت تک محصول در سایپا فعالیت می کند. بحث تک محصولی باعث شده که سهم این برند از بازار ایران کم باشد و تنها CS35 بتواند نام این برند را در کشور زنده نگه دارد. چانگان می تواند با آوردن ایدو و ایدو هاچبک به خط تولید سایپا سهم خوبی را در بازار کمتر از ۶۰ میلیون تومان به دست آورد و در کنار برندهایی چون چری، بی وای دی، جک، برلیانس، فاو و…. رقابت خوبی را داشته باشد. بدون شک با عرضه نسخه مونتاژ داخل چانگان ایدو بسیاری به خاطر شناخته ایجاد شده از حضور CS35، استقبال خوبی را این خودروها خواهند کرد و سایپا می تواند سهم بیش از ۴ هزار دستگاه در سال را برای این سدان اتوماتیک در نظر بگیرد.

زمان ارسال پست: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ | ۳:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “چانگان از رقبا عقب افتاده است؟”

  1. پژمان گفت:

    اگه اینو بیاره دیگه کی کوئیک ۵۰ میلیونی رو بخره؟

  2. غلامرضا فروتن گفت:

    بنده دقیقا دوسال هست که ا یدو چانگان دارم حدود شصت هزار کیلومتر پیمایش شهری و داخل جاده داشته واقعا از کیفیت سواری و استهلاک ماشین راضیم ولی اطمینان دارم سایپا حاضر به مونتاز این خودرو نیست چون این خودرو رقیب قیمتی خانواده برلیانس خواهد بود ولی با کیفیت و راندمان بالایی که در این خودرو هست در صورت عرضه در قیمتی شصت میلیون هیچ کس برلیانس ها را حتی نگاه هم نخواهد کرد

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.