گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
پیکاپی گران قیمت

پیکاپی گران قیمت
تا چند وقت پیش اگر به بازار می رفتی و خودرویی پیکاپ و با کیفیت می خواستید، اکثرا به شما تویوتا هایلوکس ۲۰۱۵ را معرفی می کردند. ولی احتمال آن زیاد بود که شما هایلوکس ۲۰۱۵ و ۱۴ نخرید. زیرا ظاهر خودرو زیاد جذاب نبود و کابین بسیار ساده ای داشت. ولی با معرفی ظاهر ۲۰۱۶ هایلوکس داستان تغییر کرده است. دیگر پیکاپ معروف تویوتا کسل کننده نیست و خودرویی جذاب محسوب می شود. ظاهر خودرو به مراتب اسپرت تر و خشن تر شده است. همچنین سبک طراحی تویوتا در آن هم دیده می شود و دیگر از بقیه تویوتاها عقب نیست. اتاق خودرو هم دیگر شبیه پیکاپ هی موجود در بازار نبوده و تا حدی جذاب شده است. دنده کمک به صورت پیچی تغییر می کند و خبری از دسته دنده اضافی میان کنسول نیست. سیستم پخش زیبا و حرفه ای شده و در نسخه فول، مانیتوری کاربردی روی داشبورد قرار دارد. همچینین فرمان خودرو جذاب تر شده و تا حدی حس سواری پرادو و لندکروزر به راننده منتقل می شود. موتور خودرو با اینکه ۷/۲ لیتری سابق است، ولی با به روزرسانی انجام شده ۱۶۴ اسب بخار قدرت دارد. ولی مسئله اینجاست که با جذاب شدن هایلوکس، مشتریان این خودرو کم شده اند. زیرا دیگر خرید پیکاپ با قیمت ۱۶۵ تا ۱۸۰ میلیون تومان توجیه خاصی ندارد. در اوایل عرضه این ماشین برخی خریداران هزینه ۱۹۰ میلیون تومانی را متحمل شده اند. برخی این روزها به جای هایلوکس، ایسوزو D-MAX گروه یهمن را با قیمت ۱۱۸ میلیون تومان ترجیح می دهند. ایسوزو دی مکس از نظر فنی، امکانات و عملکرد چیزی از هایلوکس کم ندارد.
سینا کاشفی- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ | ۶:۴۶ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ،

2 Responses to “پیکاپی گران قیمت”

  1. نزار گفت:

    ولی قبول کنید موفقترین پیکاپه و امتحانشو در جنگ و صلح پس داده! برسی سطحی و صرفا اعداد و ارقام را نباید به معنی بررسی واقعی حساب کرد!!

  2. سعید گفت:

    بابا ایسوزو کیلویی چنده ؟؟
    تا تویوتا اونجا باشه مگه مخم تاب ور داشته برم ایسوزو بخرم .
    هایلوکس مرگ نداره …

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.