کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

پژو ۲۰۷i صندوقدار در یک قدمی تولید

پژو 207i صندوقدار در یک قدمی تولید
شرکت ایران خودرو برنامه دارد تا طی روزهای آتی پژو ۲۰۷ آی جدید را در نسخه سدان عرضه نماید. این خودرو از نظر ابعاد و اندازه و بسیاری از قطعات مشابه با ۲۰۶ صندوقدار است و تنها برخی امکانات جدید بر روی آن دیده می شود.

پژو ۲۰۷ آی جدید به امکاناتی نظیر دوربین دنده عقب، مانیتور، کروزکنترل، بلوتوث روی فرمان، جی پی اس، پخش DVD، دی لایت و… مجهز است. همچنین این خودرو با گیربکس اتوماتیک سابق ۲۰۶ و ۲۰۷ نیز عرضه می شود. حال احتمال دارد که ایران خودرو در آینده ای نزدیک ۲۰۷آی صندوقدار را نیز هم با گیربکس ۵ دنده دستی و ۴ دنده اتوماتیک به بازار عرضه کند. با توجه به نوع قیمت گذاری پژو ۲۰۷آی، احتمال دارد که نسخه صندوقدار دنده دستی آن قیمتی کمتر از ۴۵ میلیون تومان داشته باشد و مدل اتوماتیک آن با بهایی نزدیک به ۴۹ میلیون تومان به بازار عرضه شود. در صورت انجام چنین قیمت گذاری می توان پیش بینی کرد که رقابت اصلی ایران خودرو به کم شریک تجاری فرانسوی اش با چینی های بازار آغاز می شود. در این چند ساله بسیاری از خودروسازان چینی، سدان های اتوماتیک کمتر از ۶۰ میلیون تومانی را به بازار عرضه کرده اند که توانسته اند نظر بسیاری از خریداران را به سمت خود بکشند.

زمان ارسال پست: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “پژو ۲۰۷i صندوقدار در یک قدمی تولید”

 1. هومن از سیدنی گفت:

  وانتش کی میاد؟؟؟؟؟

 2. سجاد گفت:

  پژو ۲۰۶ شکل ۲۰۷ نما صندوق دار نیمه چینی ساخت کمپانی فرغون موتور و همکاری داغان موتورز

 3. امیر گفت:

  خبر از این هیجان انگیز تر نمیشد … عالی میشه … یه ماشین جدید و به روز …
  خراب شه ایران خودرو و سایپا رو سر مدیراشون

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.