کارمانیا
مدیران خودرو

پولو ۲۰۱۸ معرفی شد

پولو 2018 معرفی شد
کمپانی آلمانی فولکس واگن به تازگی نسخه جدید پولو را به بازار جهانی معرفی کرده است. این خودرو قرار است که با مدل ۲۰۱۸ روانه بازار جهانی شود و به عنوان یک هاچبک به نسبت اقتصادی و ارزان قیمت شناخته می شود.
بدیهی است که فولکس واگن قصد دارد تا با معرفی این خودرو رقابت خود را با رنو برای جایگاه کلیو بیشتر کند. پولو به عنوان یک هاچبک کوچک در بازار اروپا و آسیا مورد استقبال قرار گرفته و بسیاری این خودرو را با نام کیفیت می شناسند. اگر ماموت خودرو بخواهد که برنامه عرضه یک هاچبک با قیمت کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را در این محقق کند، باید به سراغ عرضه پولو برود. با توجه به تغییراتی که در این خودرو اتفاق افتاده است، به احتمال زیاد پولو جدید به عنوان یکی از موفق ترین خودروها شناخته خواهد شد. به گفته کمپانی فولکس واگن مشتریان می توانند در بازار اروپا با نسخه های ۶۳ تا ۱۹۷ اسب بخار سفارش دهند. در این خودرو هاچبک امکاناتی نظیر شش کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، تودوزی چرم، گرمکن صندلی های جلو، اتوپارک، سامانه پیشگیری از تصادف، پشت آمپر فول LED، کروزکنترل هوشمند، رادار خطی، رادار نقطه کور، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، سیستم صوتی و تصویری بیتز، سنسور نور و باران، تنظیم حالت رانندگی، آینه های تاشو برقی، سقف مونروف و… نیز وجود دارد.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۸:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.