فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

” پرشین پارس ” پلمپ شد

" پرشین پارس " پلمپ شد
شرکت ” پرشین پارس ” به عنوان یکی از شرکت های واسپاری خودرو به تازگی به دلیل شکایت مشتریان آن پلمپ شده است. با این که این شرکت مجوز فعالیت رسمی داشته است، اما در شرایط کنونی نتوانسته به تعهدات خود پاسخ دهد و امروز نارضایتی مشتریان این شرکت باعث تعلیق فعالیت آن شده است.

در گزارش های قبلی ” اسب بخار ” اعلام شده بود که شرکت ” پرشین پارس ” محصولات مختلف خودروسازان داخلی و خارجی را پیش فروش می کرد اما در تحویل آن ها باز می ماند. جالب است که این شرکت گاهی طرح های فروش جذاب تری نسبت به شرکت های عرضه کننده رسمی داشت و در برخی موارد این شرکت قیمتی کم تر را برای برخی خودروها اعلام می کرد.
شاید بهتر باشد که امروز خریداران خودرو با دقت بیش تری به شرایط فروش مختلف و تبلیغات موجود در فضای مجازی توجه کنند. توجه داشته باشید که هیچ شرکت واسپاری خودرو نمی تواند شرایطی متفاوت از شرایط فروش رسمی یک شرکت در زمان یکسان منتشر کند. همچنین در بحث قیمت خودروها، نمایندگی ها و شرکت واسپاری تحت قرارداد می توانند تنها از کمیسیون فروش خود در هر طرح فروش به مشتریان تخفیف دهند. اگر می بینید که شرایط فروش شرکت واسپاری مورد نظر شما جذاب است، پیش از خرید، یک بار تاییدیه فعالیت آن را از سوی شرکت اصلی عرضه کننده خودرو بگیرید.

زمان ارسال پست: ۰۷ تیر ۱۳۹۷ | ۳:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،

2 Responses to “” پرشین پارس ” پلمپ شد”

  1. علیرضا گفت:

    کاش این ایران خودرو و سایپا رو هم پلمپ می کردن راحت شیم والا

  2. علیفروغی گفت:

    سرنوشت عظیم خودرو

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.