کارمانیا
مدیران خودرو

پای پورشه به نمایشگاه خودرو تهران باز می شود؟

پای پورشه به نمایشگاه خودرو تهران باز می شود؟

برخی احتمال می دهند در صورتی که وضعیت واردات خودرو و ثبت سفارش مشخص شود، شرکت معین موتور به عنوان نماینده رسمی پورشه آلمان و سئات اسپانیا در نمایشگاه خودرو تهران حاضر شود.
اگر مسئله ثبت سفارش خودروهای وارداتی تا چند روز دیگر حل شود، می توان توقع داشت که این دو زیرشاخه گروه فولکس واگن با قدرت مناسب در نمایشگاه خودرو تهران حاضر شود. اگر پورشه دست به غرفه سازی در شهر آفتاب بزند، بدون شک یکی از لوکس ترین غرفه ها را برپا می کند. شاید برایتان جالب باشد که غرفه پورشه در تمام نمایشگاه های بزرگ دنیا به صورت صف بازدید برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با گرفتن نوبت خودروهای این برند لوکس و اسپرت را ببینند. اگر پورشه در نمایشگاه خودرو تهران حاضر شود، این اولین بار است که صف بازدید در نمایشگاه های تهران تشکیل خواهد شد.

زمان ارسال پست: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “پای پورشه به نمایشگاه خودرو تهران باز می شود؟”

  1. خشایار گفت:

    شرکت معین موتور نامش در سایت سئات هم درج شده ولی نه تنها تا بحال هیچ فعالیتی در این زمینه انجام نداده بلکه یک شرکت دیگه به نام کیهان موتور الان ادعای نمایندگی داره و لیون رو داره میفروشه.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.