کارمانیا
مدیران خودرو
تبلیغات

پای مینی دوباره به بازار ایران باز می شود

پای مینی دوباره به بازار ایران باز می شود
خبرها حاکی از آن است که امروز یک تیم ایرانی برای انجام مذاکره نهایی و عقد قرارداد با کمپانی MINI به انگلیس سفر کرده اند و فردا نتیجه کامل مذارکات آن ها اعلام خواهد شد.
مینی یکی از برندهای انگلیسی است که این روزها تا حدی با ذات آلمانی ها هم آمیخته شده است. این کمپانی در سال گذشته چند باری بازار ایران را محک زده است، ولی شاهد بودیم که آنچنان استقبال گرمی را تجربه نکرده و به عنوان یک برند شکست خودرو در ایران از او یاد می شود. حال با سیاست های جدیدی که در پیش دارد، می خواهد با شرکای ایرانی خود محصولاتی در رده قیمتی ۱۹ تا ۲۳ هزار پوند را به بازار بفرستد. برخی منابع از جانب شریک ایرانی اعلام کرده اند که قیمت خودروهای مینی در بازار ایران در محدوده ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان تعیین می شود. همچنین کوپر و کانتریمن از گزینه های اصلی حضور مینی در بازار ایران خواهند بود. هنوز نام و نشان شریک ایرانی اطلاع رسانی نشده است و مشخص نیست که کدام تیم خودرویی و بازاریابی، در پس حضور مینی ایستاده اند.

زمان ارسال پست: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.