کارمانیا
مدیران خودرو

پاسات رقیب اصلی تلیسمان

پاسات رقیب اصلی تلیسمان
فولکس واگن پاسات در نمایشگاه خودرو تهران نشان داد که می تواند برای هر خودرو سدان نیمه لوکس حاضر در بازار ایران، تهدید به حساب آید.

با این که ماموت خودرو مراسم خاصی را برای معرفی پاسات و تیگوان ترتیب نداده بود، ولی استقبال رسانه ها، کارشناسان بازار و صنعت، بازدیدکنندگان و… از این دو خودرو به مراتب بیشتر از بسیاری از رقبا بوده است. فولکس واگن پاسات قرار است که با پیشرانه توربو ۱٫۸ لیتری به بازار بیاید که قدرتی حدود ۱۸۳ اسب بخار را دارد. این خودرو که به گیربکس اتوماتیک دوکلاچه و سیستم انتقال قدرت به چرخ های جلو مجهز است، می تواند از پس بسیاری از رقبای حاضر در بازار ایران بر آید. در این بازار تنها رنو تلیسمان است که می تواند در بحث شتاب از پاسات جلو بزند و در این چند وقته توانسته تا بیشترین بازار خودروهای نیم لوکس را به خود اختصاص دهد. ولی با نگاهی بی طرف به پاسات می توان فهمید که نگاه بازدیدکنندگان و کاربران فضای مجازی به سمت این سدان آلمانی رفته است. با معرفی درست و واقعی این خودرو می توان توقع داشت که در آینده نزدیک بازار سدان های نیمه لوکس رقابت سختی را میان این آلمانی و تلیسمان فرانسوی شاهد باشد. شنیده ها حاکی از آن است که در صورت ثبات در شرایط واردات و همچین بهای ارز، احتمال دارد که پاسات با قیمتی کمتر از ۲۳۰ میلیون تومان روانه جاده های کشور شود.

زمان ارسال پست: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۳:۰۸ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.