کارمانیا
مدیران خودرو

ویژه برنامه نوروزی اسب بخار، قسمت اول تا سوم

ویژه برنامه نوروزی اسب بخار، قسمت اول تا سوم
همان طور که اطلاع دارید، گروه مستند اسب بخار به مناسب نوروز ۹۵، ویژه برنامه ای را تحت عنوان «سفر به کویر مرکزی ایران» پخش کرد. در این سفر ویژگی های توریستی ناحیه کویری ایران به نمایش گذاشته شد و آموزش های آفرودی در طول برنامه خودنمایی می کرد. شما در این برنامه نام منطقه ای خاص را نمی شنوید. زیرا قرار نیست که تنها یک منطقه کویری به شهرت برسد. بلکه با آداب و رسوم سفر به مناطق کویری آشنا می شوید. شما عزیزان می توانید، سه قسمت برنامه را در یک لینک مستقل تماشا کنید.
قسمت اول
در این قسمت شما شاهد چیدمان وسایل مهم سفرهای آفرودی هستید. لندکروزر ۱۰۰ با موتور V8، نیسان رونیز و پیکاپ خودروهایی هستند که تیم اسب بخار برای سفر به قلب کویر مرکزی ایران انتخاب کرده اند. در قسمت اول گروه مستند اسب بخار به سمت کمپ شماره یک می رود و در راه با چالش هایی مواجه می شود که…

قسمت دوم
در این قسمت گروه مستند اسب بخار برخی آموزش های آفرودی را از جمله نحوه رانندگی و آماده سازی خودرو به شما نشان می دهد. این بخش بیشتر جنبه آموزشی دارد و گروه همچنان راه خود را برای رسیدن به هدف اصلی می پیماید. قابلیت های نیسان پیکاپ در این بخش به نمایش گذاشته می شود که می تواند برای برخی جذاب باشد.

قسمت سوم
در آخرین بخش از ویژه برنامه نوروزی اسب بخار، این گروه به قلب کویر مرکزی ایران می رسد. در این قسمت گیر کردن ها و اتفاقات به اوج خود رسیده و چاشنی هیجان به برنامه اضافه می شود. نحوه کمپ زدن در کویر و زیستن موقت در این محیط بکر به نمایش گذاشته می شود. آسمان شب کویر، از جذابیت های خاص این قسمت است.

گروه مستند اسب بخار

3 Responses to “ویژه برنامه نوروزی اسب بخار، قسمت اول تا سوم”

  1. هاشم گفت:

    خیلی عالی بود متشکرم از برنامه و راهنماییهای خوبتون

  2. هاشم گفت:

    خیلی عالی بود خسته نباشی

  3. مجتبی گفت:

    قسمت جدیدی در کار نیست

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.