فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

وعده مدیرعامل سایپا محقق نشد

وعده مدیرعامل سایپا محقق نشد

مدیرعامل سایپا در زمان رونمایی رسمی از برلیانس C3 در نمایشگاه خودرو مشهد سال ۹۶ اعلام کرده بود که به سری اول تحویل این خودرو، یک میلیون تومان تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

بعد از این خبر مدیرعامل گروه سایپا، پیش فروش این هاچبک کراس چینی آغاز شد و گویا تعداد قابل توجهی این این خودرو به فروش رسید. حال در فضای مجازی تصاویری از برگه های دعوتنامهC3 منتشر شده است که در آن مشتریان برای تکمیل وجه فراخوانده شده اند. طبق این دعوتنامه ها خبری از تخفیف یک میلیون تومانی نیست و بخشی در صورت حساب مالی این دعوتنامه مربوط به وعده مدیرعامل سایپا دیده نمی شود. برلیانس C3 با توجه به سبک طراحی توانسته تا نظر بازار را به سمت خود بکشاند. برخی از نمایشگاه داران تهران می گویند که در صورت حضور این خودرو در خیابان ها، ارزش آن در بازار آزاد تا ۶۱ میلیون تومان نیز تعیین می شود. با توجه به آگهی های موجود در فضای مجازی، گویای تعدادی زیادی از حواله های این خودرو در اختیار دلال ها و واسطه ها هست.

زمان ارسال پست: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.