کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ورود خودروسازان روس به آسیا

ورود خودروسازان روس به آسیا
تولیدکننده خودرو روسی آوتوواز (AvtoVAZ) صادرات خودرو را به چین، یعنی بزرگترین بازار خودرو در جهان، آغاز کرده است. همچنین این شرکت شروع به فروش اتومبیل در امارات متحده عربی نموده است تا سهمی در بازار خاور میانه نیز به دست آورد.
مدلی که در حال صادر شدن است، لادا ۴x4 SUV می باشد، که توسط شریک آوتوواز، آسیا خودرو، در قزاقستان مونتاژ می شود.
یک منبع آگاه در آسیا خودرو گفته که: صادرات به چین در ماه ژانویه ۲۰۱۷ آغاز شده است. در این مرحله، تنها در مورد صادرات لادا SUV 4×۴ مذاکره شده است. اگرچه به گزارش خودرو نویس : هزینه ترخیص این خودرو بیش از نصف قیمت خودرو تمام می شود، اما با این حال این خودرو هنوز توان رقابت در بازار را دارد.
این منبع گفت، توزیع کنندگان چینی به این ماشین علاقه مند هستند، و کارخانه ما قصد دارد تا خودرو های بیشتری را به بازار دخلی چین بفروشد. خودروسازان نیاز به یک توزیع کننده چینی دارد، در غیر این صورت باید تا حدود ۸۳ درصد تعرفه پرداخت پرداخت کنند.
این منبع افزود: تعرفه در امارات متحده عربی نسبتا کم است. بازار باز است، و قیمت در آنجا ارزان است. اماران چشم انداز فریبنده ای برای فوش خودرو دارد. صادرات لادا به امارات متحده عربی اندک و اما پیوسته در جریان است.
قیمت لادا ۴x4 در روسیه حدود ۸۵۵۰ دلار است.
به زودی یک خط مونتاژ جدید به کارخانه قزاقستان، اضافه خواهد شد که سالانه ۱۲۰،۰۰۰ وسایل نقلیه تولید می کند. علاوه بر لادا ۴x4، این کارخانه لادا گرنتا و لادا کالینا را نیز تولید می کند و قصد دارد دو مدل جدید لادا وستا و لادا اکسری را نیز به محصولات خود بیافزاید.

زمان ارسال پست: ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

4 Responses to “ورود خودروسازان روس به آسیا”

 1. صادق گفت:

  طراحی پنجاه سال پیشه !!! یعنی باید منتظر باشیم که ایران هم بیاد !!!

 2. پارسا گفت:

  چقدر شبیه پاترول هست, اگه چراغ راهنما هاش بیاد پایین کپی پاترول میشه

 3. م گفت:

  خوشگله به نظرم

 4. مرتضی گفت:

  به نسبت خودشون ماشین های آفرودی خوبی هستند، کاش باز ماشین های چهارچرخ ارزون ( حتی پاژن دو در ) توی بازار بیاد…

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.