کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هوندا سیویک سیاه رنگ تیپ R معرفی شد

هوندا سیویک سیاه رنگ تیپ R معرفی شد
هوندا سیویک تیپ R نسخه سیاه خود را با عنوان swansong برای یادبود نسل فعلی سیویک که به طور غیر رسمی از اتمام تولید آن خبر داده بود در نمایشگاه دیترویت رونمایی کرد.
به گزارش خودرونویس :ساخت تعداد محدودی از این نسخه سیاه رنگ در انگلستان و آغاز فروش آن در آینده‌ای نه چندان دور بدین معناست که هوندا سیویک تایپR به پایان خط رسیده است.
هوندا سیویک سیاه رنگ تیپ R معرفی شد
تفاوت‌های اندکی که به چشم می‌آید که این نسخه را متمایز کرده است، داخل سیاه رنگ، با رگه‌های قرمز رنگ و همچنین رنگ قرمز اسپویلر عقب ظاهری عجیب به این خودرو بخشیده است.
هوندا سیویک سیاه رنگ تیپ R معرفی شد
این نسخه از سیویک بدون تغییر یا ارتقا مکانیکی عرضه شده و پیشرانه‌ آن قدرتی معادل ۳۰۶ اسب‌بخار دارد. این نسخه به قیمت ۳۲هزار یورو با استاندارد بالا به فروش می‌رسد.
هوندا سیویک سیاه رنگ تیپ R معرفی شد
مدیر هوندا انگلستان فیل وب گفت: ۲۵۰۰ نسخه از سیویک در انگلستان ساخته شده است، اما این نسخه ویژه سیاه رنگ تنها ۱۰۰ نسخه تولید و با قطعات خاص در دسترس مشتریان خواهد بود.
گفتنی است نسل آینده سیویک از مارس ۲۰۱۷ رونمایی و راونه بازار می‌شود، نسخه جدید تیپ R از سپتامبر ۲۰۱۷ وارد خط تولید و در سال ۲۰۱۸ به بازار خواهد آمد.

زمان ارسال پست: ۲۴ دی ۱۳۹۵ | ۷:۱۴ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.