کارمانیا
مدیران خودرو

همکاری دانگ فنگ و رنو-نیسان برای ساخت کراس اوری الکتریکی‌در چین

همکاری دانگ فنگ و رنو-نیسان برای ساخت کراس اوری الکتریکی‌در چین
خبرها حاکی از آن است که رنو-نیسان و کمپانی دانگ فنگ برای همکاری تولید کراس اوری برقی در بازار چین به توافق رسیده اند.
با‌نگاهی اجمالی به‌فعالیت های اخیر کمپانی ها و غول های خودروساز جهان در می یابیم تولید خودروهای برقی یکی از اصلی ترین هدف های هر کدام‌از آن هاست و میتوان بازار خودرو آینده را متعلق به برقی ها دانست.از این‌رو رنو-نیسان‌ و دانگ فنگ قرارداد همکاری برای تولید انبوه کراس اوری برقی در بازار چین امضا کرده اند.
از آنجا که رنو با مدل Zoe و نیسان‌ با مدل Leaf از پیشگامان تولید و توسعه دانش خودروهای برقی بوده اند ارزیابی می شود با توجه به قدرت دانگ فنگ در چین این همکاری بتواند سهم خوبی از بازار چین را به خود اختصاص دهد.
رنو و نیسان‌ در این قرار داد هرکدام ۲۵ درصد سهم و دانگ فنگ ۵۰ درصد سهم دارد و تولید این کراس اور در شهر شیان چین و در کارخانه دانگ فنگ انجام خواهد شد.گفتنیست تولید این مدل از ۲۰۱۹ کلید میخورد و پیش بینی میشود سالیانه ۱۲۰,۰۰۰ دستگاه در شیان تولید شود.
همکاری دانگ فنگ و رنو-نیسان برای ساخت کراس اوری الکتریکی‌در چین
مدیر عامل رنو-نیسان در مورد این قرارداد میگوید:
این‌همکاری ما با دانگ‌فنگ تعهد مشترک هردو طرف قرارداد را در مورد توسعه و تولید خودروهای برقی در چین نشان می دهد.ما آماده ایم تا انتظارات بازار و نیاز مشتریان چینی را برآورده کنیم و پرچمداری خود را در تولید خودرو های برقی قدرت بخشیم.
گروه مستند اسب بخار
محمدرضا پاداش

زمان ارسال پست: ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،

2 Responses to “همکاری دانگ فنگ و رنو-نیسان برای ساخت کراس اوری الکتریکی‌در چین”

  1. سهیل گفت:

    اصلا هم شبیه تیوولی نیست!!!

  2. حسن گفت:

    قیمت؟ میتونه با چانگان رقابت کنه؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.