کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

همکاری تویوتا و اوبر برای خودروهای خودران

همکاری تویوتا و اوبر برای خودروهای خودران
دارا خسروشاهی مدیرعامل جدید شرکت اوبر (UBER) به تازگی تصویری از دیدار خود و آقای تویودا ( مدیرعامل شرکت تویوتا) را در حساب توئیتری شخصی اش منتشر کرده است.

دیداری که در دفتر اصلی شرکت تویوتا ژاپن صورت گرفت و در آن مدیران ارشد شرکت اوبر ( بزرگترین شرکت تاکسی اینترنتی) و تویوتا بایکدیگر ملاقات داشتند. دارا خسروشاهی مدیرعامل ایرانی شرکت اوبر در خصوص این دیدار گفت: صحبت های خوبی با مدیران این شرکت در خصوص استفاده از خودروهای خودروان در شرکت اوبر کرده ایم و در آینده ی نزدیک خبرهای خوبی شنیده خواهد شد.

هردو شرکت به طور جداگانه برروی تکنولوژی خودروهای خودروان تا به امروز کار کرده اند، اما بنظر می رسد که تویوتا و اوبر به این نتیجه رسیده اند که با یکدیگر همکاری نزدیک تری داشته باشند تا سریع تر به اهداف خود برسند.

خسروشاهی در بخشی از صحبت هایش به این نکته اشاره داشت که در صورت تمایل شرکت های تاکسیرانی ژاپن، همکاری با این شرکت ها توسط اوبر صورت بپذیرد. حتی اگر اوبر کمتر از ۱درصد از سهم بازار را به خود اختصاص بدهد.

زمان ارسال پست: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.